Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházba? Mit hagytam ki...

Kórházba? Mit hagytam ki megnéznétek? Jó ez a betét? Bővebben lent

Figyelt kérdés

vettem mini tisztálkodószereket:sampon+túsfürdő egyben,fogkrém,fogkefe

eldobható bugyi Jessa DM-es,wc ülőkére az az eldobható valami,nedves törlőkendő mindig van nálam

dezodor

törölközők,hálóingek(számukra nem emlékszem ezért abban adhatnátok tanácsot háy darabot érdemes)

köntös

betétet amúgy nemigen használok,de vettem DM-es Jessa inkontinenciabetétet és always éjszakait 20-20-at

előző szülésemnél császár lett és nem volt erős vérzésem,Tena lady normál volt akkor de ez jóval drágább mint ez és nem is kellett talán fél csomag a 30-as ból

most is nagyobb a valószínűsége a császárnak

szoptatásos dolgokat mint bimbóvédő,bimbóra kenőcs,melltartóbetét,mellszívó elég ha csak míg ott vagyunk apa megveszi és behozza?

előzőnél nem volt tejem és nem tudtam szoptatni

Jó tudom nem törvényszerű,hogy minden úgy legyen mint elsőnél,de feleslegesen sem szeretnék venni dolgokat.

És evéshez dolgok(pohár,tányér,evőeszközök,szalvéta,konyharuha)enni,inni úgyis hoznak be

Baba hazahozatalához tudom mi kell,bent töltött napokra nem de abban adhatnátok tanácsot,kell-e textilpelus,cumi,pelenka,egyéb ápolási szer neki..



2013. júl. 4. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, jól írtad össze a listát!

Nem tudom, hol szülsz, én a SOTE II.-n szültem, ott kellett bevinni pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet, mert mi tettük tisztába a babánkat, meg nem árt szerintem 2-3 textilpelus, pl a pelenkázóra...

Én bugyit is sima pamut anyagú francia bugyit vittem be, ki lehetett mosni utána, azóta is használom őket...

2013. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vinnék egy zoknit is lábgörcs ellen, köntös, 2db törölköző (tusolás után amíg egyik megszárad, ott a másik szárazon.), 2db papucs (egy járkálni, egy tusoláshoz ami vizes lehet) rágcsálni és innivaló 2 étkezés között esetleg, textil pelus kell a baba büfiztetéséhez, wc papír, p.zsebkendő, iratok, terhes mappa kiskönyvvel, házassági kivonat másolata, telefontöltő, fésű, hajgumi, hajcsat, némi sminkcucc ha szeretnéd.


Kórházfüggő, hogy adnak-e a babának pelenkát, vagy vinni kell be. Nekünk úgy volt 3 éve, hogy adtak napi 5 pelust minden babának, plusz volt benti popsitörlő is. Más nem igazán kell, fürdetni ők fürdetik, olyasmi nem kell neki.

2013. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!