Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Ebből nagy baj lehet?

S. O. S. Ebből nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok. Ma a nagymamáméknál ebédeltünk és nem vettük észre h beszökött a KINTI macska. Természetesen levizelte a kanapét, amit szintén nem vettünk észre, és persze h a család egyetlen kismamája ült bele telibe. Átázott a gatyám ami elég vékony anyagú ebben az időben, azonnal levettem és irány a zuhany. Nem egészen lent lettem macskapisis, inkább feljebb de a fenekem egyik része az lett. Nagyon félek, h elkapok-e ettől vmi fertőzést..pedig mindig úgy vigyázok... :(

2013. júl. 4. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,szerintem semmi bajod nem lesz.

Nem jut fel a pisi a hüvelyeden keresztül.

Meg le is tusoltál utána,kizárt hogy bármit is elkapj!

2013. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a macskának csak az ürüléke veszélyes a kismamákra, a pisi nem hinném.

Szerintem semmi bajod nem lehet ettől.

2013. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz.
2013. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz.

Az lenne a baj, ha pl.a kakijat fogtad volna meg, s a szadhoz ertel volna, de igy semmi baj nem lesz.

2013. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így nem kaptál el semmit, ne aggódj!
2013. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszotokat! :)
2013. júl. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!