Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A korházba mennyi, és milyen...

A korházba mennyi, és milyen kisruhát kell bevinni a kisbabának? Jan. Elején fogok szülni.

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy hány drb.rugdalozo,vagy ilyenek?
2009. okt. 16. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vinni ruhát,azt adnak.Uzsokiban csak popsitörlőt kell vinni.
2009. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
adnak?ilyenröl még nem is halottam.amugy én komáromi vagyok.a szönyi korházba hogy van?
2009. okt. 16. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Pesten a Sotén kórházi kisinget adtak a babákra, a pólya alá. Én vittem saját bodyt, rugit, azt hiszem 2-2 darabot és mikor fürdetni vitték, odaadtam, hogy azt adják rá. Az én fiam mondjuk nyári baba. Két napot voltunk benn, a harmadikon jöttünk haza, arra külön vittem ruhát. Te azért kalkuláld bele a telet, rétegesen öltöztesd fel.
2009. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem mindenhol adnak a benntartózkodás idejére, de ha szeretnéd a sajátotokat használni, az is megengedett.
2009. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol adnak kórházit, de sokáig nem ajánlatos abban lennie. Én kislányomnak pl. hatalmas hólyagok lettek a nyakán, és mondták, hogy az a kórházi ruhától van, mert azokat fertőtlenítővel mossák és árt a bőrnek. Szóval vigyél be hosszú ujjú, rövidujjú badikat, kezes és kéz nélküli rugikat és majd meglátod milyen idő lesz. Mindig egy réteggel több ruha kell rá, mint rád.
2009. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a hazamenetelnél kell ruha. Azt meg az apuka beviszi nektek.
2009. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én is a Szőnyi kórházba fogok menni, és január 3-ra vagyok kiírva. Első babával vagyok, és gőzöm sincs hogy hogyan is kellene készülni a kórházba. Szülésre felkészítő tanfolyamon azt hiszem mindennel foglalkoznak, de tavasz óta nem indították még el. Esetleg ha normális a védőnőd az is megmondja talán. Jó egészséget!
2009. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!