Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kívánom a csípős...

Nagyon kívánom a csípős ételeket! Ártok ezzel a babámnak, hiszen ő már a 33. hétben érzékeli az ízeket is, úgy olvastam átjut sok minden a magzatvízbe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak saját tapasztalatom tudom megosztani. Én terhesség alatt rengeteg csípőset ettem, semmi baja nem lett.
2013. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok nő kivánja és eszi is, nem elsz baja tőle.
2013. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is nagyon kívánom, mértékkel eszem mert jól esik...ma csípős kechapos pizza lesz :DDD


35 ht km

2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kívántam a terhességem vége felé, de tudtam hogy ebből már jut a babámnak is, így inkább erőt vettem magamon és a csípős ételeket mellőztem.

De ha te nagyon kívánod fogyaszd nyugodtan. De túlzásba ne ess vele.

2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak ez az egy olyan íz amit nagyon kívánok, mármint a csípős! De szerintem nem nem olyan nagyon durván csípőset eszel és nem viszed túlzásba nem lehet gond. :)
2013. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle.:) A 2 fiammal jó sok csípőset ettem,eredmény: szeretik ők is a csípős kajákat.:)
2013. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megnyugodtam! Nem elég hogy terhességi cukrom van még ha csípőset se ehetek az maga a pokol :-) Első babánál nem mertem enni, de most piszkosul kívánom, általában levesbe teszek egy kis erős pistát, ennyi ! Mindenkinek jó babázást kívánok!
2013. júl. 5. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A magzatvíznek semmi köze a baba táplálásához. A köldökzsinór erein át kapja a tápanyagot! A magzatvízbe belekortyol ugyan,de nem abból tartja fenn magát.A sok csípős,a kapszaciin nevű vegyület miatt értágulatot és nyálkahártya ödémát okoz. Persze ehetsz csípőset,de mértékkel:).
2013. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!