Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér, krémes "dolog" normális...

Fehér, krémes "dolog" normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
5. hónapban vagyunk, első babánkat várjuk. Eddig nem volt semmilyen jele a terhességemnek ott lent, ma viszont krémes, fehér, összefüggő "cucc" jött. Nem sok, kb. körömnyi, és csak egyetlen alkalommal, folyásnak nem nevezném, mert egy egyszeri dolog volt. Meglepett, és elgondolkodtatott, hogy más is tapasztalt-e ilyesmit? Nincs fájdalom, vérzés, görcs, semmi.
2013. júl. 5. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális a fehéres folyás. Fluor. :) Ha elszineződött, sárgás, viszket, akkor gomba, az sem ártalmas a magzatra.
2013. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen hófehér, szagtalan, nem viszket semmi, sehol sem piros stb. Nagyon ügyelek magamra ilyen téren, feltűnne, ha fertőzésem lenne. Köszi, hogy írtál!
2013. júl. 5. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem a dokimat. Ő tejföl szerűnek mondta --> ahhoz hasonlította. ÉS azt is mondta, hogy a második trimeszterben ennek a mennyisége nőni fog, de teljesen normális. Amit pedig az első válaszoló írt teljesen igaz. Ha nincs szaga nem színeződik... akkor normális.


Boldog babavárást! Hány hetes terhes vagy?

2013. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) 21 hetes vagyok.
2013. júl. 5. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szijja:) Együtt érzek veled, szintúgy 21 hetes vagyok, ugyanezzel a tünettel:) A doki szerint semmi gond, megnövekedik a hüvelyváladék, nem kell kétségbe esni:)Boldog babavárást:)
2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!