Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka a köldök...

Mi lehet az oka a köldök körüli fájdalomnak?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, és egyik pillanatról a másikra el kezdtem szúró fájdalmat érezni bal oldalon a köldököm környékén. Ha ülök vagy fekszem nem fáj, de ha felállok, iszonyatosan el kezd feszülni, szúrni és keményedni.
2013. júl. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet en is ereztem a napokban, de szerintem ez azert lehet, mert alakul a mehunk, felsugarzik. Nekem mondjuk most lefele is sugarzik egy napja a huvelyem fele, pedig ilyen eddig nem volt.

Szoval remelem, nincs bajunk.

2013. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

terhességtől:) nekem is fájt, fáj néha azóta is, orvos szerint teljesen normális, valószínűleg azért érzem ott eléggé, mert vékonyabb a bőr

ha nem görcsölsz, ez nem tartós, nem vérzel, nincs baj valószínűleg

2013. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, és gratula ! :) Annyival kiegészíteném, hogy tartósan fáj, nem lüktet, nem bele nyilal néha néha, hanem ha állok egyfolytában fáj.
2013. júl. 6. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Koszi es Neked is. :)

Azt mondjak amugy tenyleg, hogy amig nincs verzes, addig nembaj, ha gorcsol, szoval szerintem szedd a magne b6-or, rs pihenj sokat.

2013. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!