Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek még terhes?

Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
4 napja késik a mensim, teszteltem 2.án meg ma reggel és mind a 2 teszt negatív lett. A tüneteim vmikor erősek vmikor gyengébbek!
2013. júl. 6. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy ha 2 teszt negatív lett.
2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

27 naposak a ciklusaim, június 6. Án volt meg utoljára 1 hete hányingerem van, szédülök, találékony vagyok nyűgös.


2 éve voltam már terhes 9. Hétig nem tudtam hogy terhes vagyok pedig sok tesztet csináltam és mind az összes negatív volt, végül el mentem orvoshoz és akkor mondta hogy terhes vagyok. 11. Hétben elment a baba

2013. júl. 6. 16:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találékony hanem faradekony vagyok
2013. júl. 6. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj dokihoz, mert ha volt ilyen tapasztalatod, akkor elképzelhető, hogy most is ez van, most is alacsony a hormonszint és most is veszélyben van a baba.
2013. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ hétfőn megyek is a nőgyógyász hoz
2013. júl. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!