Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba is elfárad, ha én is?...

A baba is elfárad, ha én is? 26hetes vagyok. Ma egész nap takarítottam, főztem, teregettem, amik alapvetően könnyű dolgok, de én nagyon elfáradtam. Eléggé fáj a hasam, fáradtnak érzem. A baba is alszik szinte egész nap.

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy érzi,ha elfáradok?Olyan mintha a pocakom is elfáradt volna.Fáj a hasam alja,a szemérem csontom.Tudom,hogy többször meg kellene állni pihenni,de én meg sem álltam ma.
2013. júl. 6. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem?

Tudod ugye, hogy mit kockáztatsz?

2013. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babeli Zurzavar ***** válasza:
szerintem igen. pont 2 napja voltam igy en is, 29 hetes vagyok, koltozes kozepen eppen, tegnapelott 2 szobat festettem ki, a gyerek estere meg se moccant, meg is ijedtem. masnap egesz nap pihentem (amennyire a nagyobbiktol lehet) es kb delutanra ereztem.hogy helyreallt a beke odabent!
2013. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd,ha többet pihennél,oszd be a teendőket,főleg ha a hasad is fáj.Én tortát süttem anno,takaritottam,kertben voltam,de sokszor pihentem,mindig annyit csináltam,amennyi jol esett,de kórházba kerültem,mert egy hajszálnyit véreztem,azóta meg sem mozditottam semmit,mert szigoruan megmondták,hogy nem erőltethetem meg magam,szerintem neked is vissza kellene venni :) 32hkm
2013. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!