Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideje dolgoztatok...

Mennyi ideje dolgoztatok amikor terhesek lettetek?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének inkább,akiknél ez még nem haladta meg a fél-1 évet...hogyan fogadták? Ti nem éreztétek magatokat rosszul,h ilyen hamar terhesek lettetek?
2013. júl. 7. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kolléga voltam, sajnos a főnök elég rossz véleménnyel volt róla. Kerek perec kijelentette, hogy nem fogja visszavenni. Nem is tette.
2013. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hónapja dolgoztam, amikor teherbeestem, és 9 hónapja, amikor bejelentettem. A főnököm meglepődött, mert beszéltünk róla, hogy még legalább 4-5 évig nem szeretnék gyereket, de megismerve a teljes sztorit (meddőnek voltam kikiáltva és egyszeri óvatlanságból fogant a babánk) megértett minket. Én rosszul éreztem magam, mert pályakezdőként kerültem a céghez, és viszonylag jól bántak velem, de a baba mindennél fontosabb. Azt ígérték, hogy visszavesznek, amikor szeretnék visszamenni, hát meglátjuk. De poénkodik a főnököm, hogy ezentúl majd rövidebb láncon fog, ad fogamzásgátlási segélyt stb, de ezek csak ugratások a részéről. Azt mondta, hogy tisztában volt vele, hogyha fiatal nőket foglalkoztatnak, előbb vagy utóbb babások leszünk, ki előbb ki utóbb.
2013. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 1 év után estem teherbe. Mivel már 34 éves voltam, nem volt opció a várakozás, úgyhogy kellemetlenül érzem a mai napig magam, ha be kell mennem a munkahelyemre. Mondjuk mindenki jól fogadta, csak mégis olyan ciki volt. Ráadásul még született egy babám, úgyhogy még tovább itthon leszek valószínűleg.

Az a baj, hogy mire visszamegyek szinte senkit semm fogok ismerni, akit meg ismertem előtte, azokkal még egymás nevére sem fogunk emlékezni, hisz olyan kevés ideig voltunk kollegák.

2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, en fel eve voltam a cegnel, mikor bejelentettem.. nagyon kedvesen fogadta mindenki (Ausztria), mondtak, h a baba az elso, semmin ne aggodjak. en picit kellemetlenul ereztem magam megis..

en nem beszeltem veluk arrol, h visszavesznek-e, mert nem

akarok visszajonni ehhez a ceghez, ugyh ebbol a szempontbol nekem mindegy. :)

22+4 hkm

2013. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!