Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lesz programozott...

Holnap lesz programozott csaszarom mert a kisfiam sajnos nem fordult be. Soha nem volt meg mutetem es nagyon felek tole. Az orvos azt mondta hogy spinalis erzestelenitest fogok kapni. Kerhetnek egy kis biztatast?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem igazi kerdes, inkabb keres de nagyon jol esne a biztatasotok! Nagyon felek a mutettol! Elore is koszonom nektek!
2013. júl. 7. 22:43
 1/4 anonim válasza:

Ne félj!

érzéstelenítéstôl nem fogod érezni. ha túl vagy rajta meglátod h nem is volt olyan vészes mint amilyennek gondoltad.

sok sikert!

2013. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden rendben lesz. Nekem a második szülésem volt császár (az első hüvelyi), rettegtem tőle több okból is. Az érzéstelenítés simán ment, még csak nem is fájt. Műtét után viszonylag simán ment a felkelés, viszont a műtét utáni nap nekem nem volt túl kellemes. Utána viszont minden nappal jobb lett. Nálad is rendben lesz minden, gyorsan felépülsz majd. Drukkolok holnap! Jó babázást! :)
2013. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Jol esik hogy irtatok!
2013. júl. 8. 04:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már túl vagy rajta, de azért írok, hátha. Látom nem sokat aludtál. :) Nekem tök jó volt a császár. A műtő ezerszer barátságosabb volt, mint a szülőszoba. A műtős csapat nagyon aranyos volt, még viccelődtünk is. Az érzéstelenítés nem fájt. Csípkedtek, hogy még érzek-e. Majd amikor már nem éreztem, elkezdték. Végig állt a fejemnél egy hölgy, akitől kérdezhettem. Annyit éreztem az egészből, hogy húzógatják a hasam. Egyáltalán nem fájt. Nagyon izgultam, hogy végre kivegyék, nagyon vártam. :) Majd kivették, felsírt. Olyan hangosan, hogy kintről hallották a férjemék, pedig a műtő és a váróterem között van egy folyosó és 2 szoba. :) És odahozták egy pillanatra. Elvitték fürdetni, mérni majd visszahozták, egy percet odatették a fejemhez, majd elvitték. Olyan izgatott voltam hogy még varrás közben már mentem volna dajkálgatni. Aztán kitoltak a megfigyelőbe 3 órát ott voltam. Ott lehetett velem a férjem és a baba. Sokszor rámnézett a nővér is. Majd kitoltak a kórterembe, ahol már az oldalamra tudtam fordulni, úgy szeretek aludni. eg is lepődött a nővérke. Majd másnap jöttek az első felkelések. Nem is fájt, inkább húzódott. Attól félte szétreped, persze ez hülyeség. :) Aztán a harmadik felkelésnél már egész jó volt, kimentem pisilni, stb. A második napon már tök jól voltam. Mire hazaértünk (4nap) már semmi bajom nem volt.
2013. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!