Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Konkértan mi van a Felicitas...

Konkértan mi van a Felicitas ingyenes szülésfelkészítő csomagjában?

Figyelt kérdés
Érdemes utána járni és kikérni/kiváltani? Mit tartalmaz? Első babás várandós vagyok, még nem láttam ilyen csomagot.

2013. júl. 9. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

termékminták...

a kiskönyv miatt megéri, mert azok nagyon jók, minden hasznos infó benne van

2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több benne a reklámanyag, mint a használható cucc (volt benne egy db pelenka, két cumi és egy sudocrem minta, meg 5 teafilter), viszont a könyv/füzet tényleg hasznos, jó dolgok vannak benne.
2013. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, leginkább könyvecskék vannak benne, van amelyik kevésbé értelmes, de van jó is. nekem is volt benne két cumi, egy MAM és egy Avent, szoptatós tea minta, sudocream minta, és egy pici pelus minta. arra pont jó, hogy cumit magamtól nem akartam venni/használni, de ha sos kell, mégiscsak lesz itthon :)

nem nagy cucc kiváltani, rengeteg helyen lehet, szerintem érdemes.

2013. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!