Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » G1 Intézet 4D Baba Moziáról...

G1 Intézet 4D Baba Moziáról vélemények? Milyen a "vizsgáló"? Milyenek a dolgozók akik az ultrahangot csinálják? Fel lehet használni ott a Felicitas kuponfüzetbe (amit a védőnő ad) lévő 50%-os kupont?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ti hányadik hétben voltatok?
2013. júl. 3. 10:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, erre én is kíváncsi vagyok. Nekem július 8.-ára, hétfőre van oda időpontom. Annyit elmondok hogy a G1 honlapján most le tudsz tölteni egy kupont, ami 50 % kedvezményre jogosít, így 6500 ft a 4D. Mindjárt megkeresem a linket.
2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én egyébként 33 hetes vagyok, ha gondolod hétfőn megírom a tapasztalataimat.

2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,én július végén megyek.Nekem Felicitas kupon füzetből van kuponom,amit a védőnőtől kaptam csomagot abba volt ez a kupon füzet.Elv 2013 dec 31ig érvényes,csak nem tudom elfogadják e.
2013. júl. 3. 12:56
 5/8 A kérdező kommentje:
az nem baj ha fekete fehérben nyomtatom ki a kupont? vagy szinesbe kell?
2013. júl. 3. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem baj ha fekete fehérben nyomtatod ki, tőlem el sem kérték. Akkor is akció volt, mikor mi voltunk.

Nagyon profi minden, az UH-t végző néni nagyon aranyos volt. Szép várója van, mintha valami szállodában lettem volna.

Mi a 28. és 32. héten voltunk, szuper felvételeket kaptunk!

2013. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én kinyomtattam fekete-fehérben, de szerintem is csak a páciensek odavonzása a cél, és nem fogják olyan komolyan venni.
2013. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy tényleg olyan a hely mint egy szálloda, tavaly oda jártam meddőség miatt a Tűzkő dokihoz.
2013. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!