Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit görcsölök a méhszájam22...

Kárpáti Veronika kérdése:

Kicsit görcsölök a méhszájam2210 sokat keményedik a hasam. Szerintetek ettől beindulhat a szülés? Ja és van egy kis rózsaszin folyásom is. Vagy mit tegyek h beinduljon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg ne haragudj, nem bántásból írom, de ezt miért nem az orvostól kérdezed meg?
2013. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem haragszom meg ezekkel a tünetekel engedtek ki a kórházból ma......
2013. júl. 9. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy? Nem mondtak semmit a kórházban?
2013. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
36+3 hetes vagyok.... hazaküldtek mert még nem fogok megszülni.... panaszmentes vagyok
2013. júl. 9. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod 36+3 hetesen, hogy beinduljon, más ilyenkor még azon izgul, hogy 1-2 hétig bent maradjon... De egyébként beindulhat, nekem mindkét szülésem előtt 1-2 nappal még totál zárt volt a méhszáj, aztán hirtelen jöttek a fájások, meg a babák. Nekem mindkettőt egy hidegfront "hozta meg".
2013. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!