Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti óriási takarítást rendeztek...

Ti óriási takarítást rendeztek mielőtt haza viszitek a babátokat? Ablakpucolás lesz?

Figyelt kérdés

3. babánkat várom, háztartásom úgy érzem tiszta,rendezett...persze 3 gyerek mellett ez elég erőfeszítés, de amit tudok megteszek hogy mindenünk rendezett-tiszta legyen. Most albérletben vagyunk, kb augusztus végén elköltözünk a saját házunkba.Anyukám eljött hozzánk (messzebb lakik) és mondta hogy ha most hétvégén megyünk hozzá el kellene hozni a létrát hogy megpucoljuk az ablakokat, meg nagytakarítást csináljunk még a baba születése előtt...(pár hét van még hátra)...de mondtam neki hogy nagytakarítást meg ablakpucolást én nem akarok rendezni mert a baba születése után költözünk a saját házunkba, épp elég meló lesz a költözködés,rendetlenség meg amúgy sincs, kb egy héten 2 szer portalanítok, minden nap porszívózok(vagy 2szer) és felmosok...hova csináljak nagytakarítást ??...

erre Ő azt mondta hogy hát tiszta lakásba hozzuk haza a gyereket, hogy jó lenne megcsinálni...

ez nekem elég rosszul esik mert küzdök eleget a rendért, így is tiszta lakásba hozzuk haza, csak nem lesz az ablak megpucolva...szerintem ez nem olyan nagy dolog...

Ti hogy vagytok ezzel ?

Óriás takarítást rendeztek mielőtt haza viszitek a babátokat ?

Lehet én vagyok érzékeny de elég rosszul esik hogy fényesre súrolná a lakást (ami mellesleg amúgy is tiszta szerintem)...a másik hogy ebbe szerintem neki nem kellene beleszólni...


2013. júl. 9. 21:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !



Azt elfelejtettem írni hogy a függönyöket én kimostam, átcseréltem....szóval csak maga az ablakok maradtak ki :DD

2013. júl. 10. 07:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy tisztaság mániás,a padlók tiszták,rend van,és mosogatósnál sem áll halomban a mosatlan,ezt nem terveztem máshogy,ablakot nem pucolok havonta sem,így a baba érkezésére sem akartam csilli-villi házba hazajönni,de fészek rakó ösztön a 4. babát várva is dolgozott :-) (pénteki nap rám jött a takaríthatnék,hétfői napon meg is született).


Mondd meg Anyukádnak,hogy inkább a saját lakást segítsen rendbe tenni,ha már annyira szeretne segíteni,ez Neked is jobban jönne,mint most az albérletet kipucolni,amit pár héten belül úgy is ott hagytok.


Könnyű szülést és jó egészséget Nektek!! :-)

2013. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!