Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyerkőc császárral...

Első gyerkőc császárral született 5 éve, most 30 hetes vagyok, befordult a baba! Volt aki másodjára normál módon szült? Hogyan nézik, hogy mennyire erős a méh fal, és a heg?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy fájáserősítőt nem adhat, majd akkor derül ki a szülés menete! Félek attól, hogy kireped vagy valami!

2013. júl. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét választ nem tdok, de nekem a két császár között 2 év 4 hónap volt és másodjára ikrekkel voltam terhes, összesen 5800 gramm volt a két baba és a 39. hét végén császároztak meg ,de csak mert a doki nem akarta hogy túl vigyem. Nekem egyszer sem nézték a heget vagy akár nézhetták is, de papíron sehol nem volt rajta és nem mindig csak az én dokim ultrahangozott.
2013. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A heg vastagságát UH-gal nézik.Ha sikerül spontán megszülnöd,akkor szülés után a doki betapint kézzel a méh üregébe,és ellenőrzi,hogy a heg rendben van-e.Nekem a két gyerekem között 5 év 3 hónap van, az első császár relatív téraránytalanság miatt volt,nem tudott beilleszkedni a buksija.(4330 grammos lett a lányom).Másodszorra a dokim már a 32.héten mondta,hogy nem visz bele spontán szülésbe,az UH alapján ő sem lesz kisebb bébi.A kiírt előtt 3 nappal megoperált,4050 grammos lett a csemetém.Örültem neki,hogy így alakult,nagyon féltem volna egy esetleges komplikációtól.Egyébként igaz az,hogy oxitocint nem adnak ilyen esetben,illetve EDÁ-t sem lehet kérni,mert ha szülés alatt probléma lenne a heggel,akkor azt sem éreznéd.Az orvosod fogja azt látni,hogy mi a biztonságos,emiatt ne aggódj!!Boldog babavárást,és könnyű szülést neked!!Egy szülésznő
2013. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt császárral szültem,a 2.-at spontán.7 és fél év telt el.Oxitocint is kaptam.5 óra alatt meglett a gyerek.
2013. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam oxit,2év telt el a császár után,heget uh-val nézte a terhesség vége felé,eda-t viszont tényleg nem hogy érezzem ha baj van a heggel,gázt kaptam helyette.Magzatvíz után 4óra alatt,nem voltgond a heggel,remélem nálatok is minden rendben lesz,írd majd meg!
2013. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!