Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik baba szulese utan...

Masodik baba szulese utan nehezebben mennek le a kilok? Normal testalkatuak valaszolnatok?

Figyelt kérdés
Tobb "kedves" ismerosomtol hallottam, hogy a masodik gyerekkel ne gondoljam h olyan szerencses leszek, mert a kilok nehezebben mennek le es a csipo is kiszelesedik. Tapasztalatok?
2012. febr. 10. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az elsö után nem voltak ilyen gondjaid, akkor a másodiknál sem lesznek, söt az esetleges harmadiknál sem. Ha valami miatt változik az, hogy milyen gyorsan nyered vissza a régi alakodat, akkor az inkább az krotól függ, 30 év, de még inkább 35 felett már nehezebb tartani a súlyt, de nem a szülés, hanem az idösebb kor miatt.


Nekem a 4. után is ugyanúgy visszament minden, igaz, hogy nem is hiztam el a terhesség alatt.

2012. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom születése után a "lánykori"szűk farmeromban jöttem ki a kórházból!A fiam után még másfél évig nem tudtam fölvenni a régi cuccaimat,úgy kiszélesedett a csípőm és nehezen mentek le rólam a kilók de nagyon!Pedig semmit nem csináltam másképp,mint a lányom születése után!Az első terhességem 49 a második 50kilóról indult!Emlékszem,a fiam megszülése után anya megkérdezte tőlem,hogy te tényleg szültél?Akkora volt utána a hasam!Most 57kg vagyok.
2012. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

??? ezek a "jóakarók"...

Lehet, hogy szerencsés vagyok, nekem 20 hónap korküllel születtek gyerekeim, elsővel +5 kg maradt rajtam, de akkor szoptatásból estem teherbe. 2. szülés után 3 hónappal még mindig megvolt az öt kiló, de aztán eltűnt magától.

Szerintem legkésőbb a baba egy éves korára visszanyered a súlyodat, én simán beleférek a 7 évvel ezelőtti farmeromba, azt hordom itthon. Nem fogyóztam, ettem normálisan, mint mindig, minden erőfeszítés nélkül 55 kg vagyok. Ehhez persze kell egy olyan alkat, aki nem hízik el a szoptatástól. Nekem egyedül a mellem lóg :S többi ugyanolyan. Nálunk inkább a férjem hízott :)

2012. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanúgy lementek a kilók, ugyanolyan hamar.

Nem lett szélesebb a csípőm és semmim se.

2012. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ket gyerek utan is 90-es a csipom, 62-es a derekam, tehat nem mondanam, hogy kiszelesedett barmim is.

OK, en mondjuk rendszeresen sportolok evek ota, terhesseg alatt is mozogtam amennyit lehetett es szulesek utan is par hettel aprankent elkezdtem.

A masodik babaval 11 kilot hiztam kb 3-4 kg maradt szules utan 1-2 honapig, nem fogyokuraztam, vartam, hogy lemenjen es le is ment.

Mondjuk a ket gyerekkel sok teendo volt, raadasul nagyon stresszes lett az elso ket gyermekes evunk, igy nekem meg kozel 10 kilo ment le magatol, pedig nem volt mibol, vekony voltam, igy sovany lettem.

Mindegy, hogy mar nem vagyok lany, de mar lassan egy eve probalok hizni, igy gyotortem vissza magamra nagy nehezen 6 kilot.

Ennyit errol a temarol, udvozlet a kedves ismerosodnek.

2012. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!