Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy harántf...

Mennyire gyakori, hogy harántfekvésben fekszik a baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon, és harántfekvésben van a pici. Igazából nem aggódom még, csak a 19. hétben vagyunk, szóval van még ideje befordulni. :) Végülis csak az érdekelne, hogy ez mennyire gyakori? És ha esetleg nem fordulna be, akkor annyi a következménye, hogy császárral születik majd?

2013. júl. 10. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy még a helye, simán forog, ez nem jelent semmit a jövőre nézve! :) Nem kell emiatt aggódnod. Majd csak az utolsó hetekben fordul be, addig úgy fekszik, bukfencel, ficánkol, ahogy akar :))) Boldog babavárást! :) 22hkm
2013. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
befordulhat még, ilyenkor sok baba keresztbe-kasul fekszik, de ha úgy marad, akkor igen, császár elvileg, más jelentősége nem nagyon van
2013. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még nem baj, bőven van ideje forgolódni!

Nekem sajnos a végén feküdt haránt, császár is lett belőle :-(

2013. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én most vagyok 32 hetes és eddig végig faros volt. Most hétfőn láttuk az uh-on, hogy befordult végre. Kicsit én is izgultam, pláne, hogy én is farosan születtem.
2013. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 málna_ ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet? Befordult a baba?

2013. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, bocsi, hogy csak most reagálok.. :)

Hát, közben a 27. héten már faros volt, aztán 1 hétre rá befordult koponyafekvésbe, örültem is nagyon, de korai volt még az öröm. :D Most a 31. hétben vagyok és még mindig néha harántban van, szóval úgy tűnik van még helye forgolódni.

2013. szept. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!