Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességre utalhat-e...

A terhességre utalhat-e bármilyen folyás (milyen) a kimaradt menszi előtt vagy annak környékén?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mert mensi elott lehet vizes, kremes, csuszos, vagy szaraz! Es terhessegnel pedig uezek! Esetleg az lehet fura ha nagyon sok van, tobb mint szokott, de ez sem mervado!
2013. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahány nő annyi folyás a terhesség során. Általában a sűrű krémes fehér folyás szokott lenni, vagy vízszerű bő színtelen folyás, ez a ritkább. De nekem mikor terhes lettem felváltva volt ez is az is. Csak ebből nem lehet megállapítani , hogy terhes vagy vagy sem.
2013. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha olyan a folyásod amit mensi előtt nem szoktál tapasztalni az utalhat terhességre,nekem nagyon vizes volt és nagyon sok.
2013. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!