Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 éves, első babás,26....

Edit881208 kérdése:

24 éves, első babás,26. hétben járó kismama vagyok. Hol kevesebb, hol több fehéres színű folyás, semmi viszketés, szag. Ez normális?

Figyelt kérdés

A dokim a múltkor megkérdezte, hogy van e folyásom, mondtam neki, hogy van, változó mennyiséggel, erre írt fel KlionD hüvelykúpot... ezt most nem egészen értem...mert hogy meg sem nézett, hogy fertőzés vírus vagy gomba ilyesmi van e?

Köszönöm!



2013. júl. 11. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi nyűgöd inkább ne tedd fel a kúpot! Teljesen normális a bővebb folyás! Az én dokim se vizsgált meg sose de a kúpot írta mintha muszáj volna pedig egyszer se voltam gombás...
2013. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) hát én sem vagyok az, legalábbis a tüneteim alapján én is azt gondolom, hogy ennyi folyás normális, mivel felborul a hüvelyflóra, meg a hormonháztartás meg úgy minden ilyenkor... nem mertem feltenni a kúpot, de még a jövőhéten lehet rákérdezek a védőnőmnél is.
2013. júl. 11. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális! Végülis védekezik a szervezet a folyással, hogy ne csusszanjon be baci...
2013. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En ezt a kupot inkabb nem tennem fel...foleg ugy h amit leirtal teljesen normalis...Ezt a kupot csak eros huvelyferzozesre szoktak felirni.
2013. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, pár évvel ezelőtt használtam, amikor összeszedtem vmit a strandon, de most miből állapította volna meg, hogy kell e egyáltalán, amikor meg sem vizsgált. meg volt vmi ilyesmi mondata, hogy megelőzi a koraszülést? mármint a klion d... ti hallottatok már ilyet?
2013. júl. 11. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Elővigyázatosságból antibigyó, nem meglepő.

Gőzöm nincs, hogy feltenném-e. Én gyulladásra kaptam Kliont, de szájon át. Folyásom általában nekem is volt terhesen, de egyszer bekaptam valami csodát, akkor a 38. hét végétől gumiszerű cucc jött. Azt hittem, nyákdugó, mert más tünet nem volt. Szerintem a Klion nem gombára van.

2013. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én csak azért "aggódom", hogy a folyáson kívül amit leírtam, nincs semmi bajom, fertőzésre, gombára utaló jelek sincsenek, és akkor ha felteszem nem lehet hogy ártok vele? vagy mire lesz jó?
2013. júl. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!