Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4.4%-os sörböl 3 korty nagy...

4.4%-os sörböl 3 korty nagy gáz? Soha nem ittam alkoholt gyulolom, nem tudom miert de gondolkodas nelkul kortyoltam 29hkm

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle neked sem és a babának sem. :)
2013. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt, sok benne a B12 vitamin, még jó is lehet :-)
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kortyolj csak nyugodtan.Én Badacsonyban 6 hetesen 1 dl. bort ittam.Amúgy sose szoktam.Nem árt,sőt....
2013. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D koszonon
2013. júl. 12. 06:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz! Én is szoktam néha apa sörébe belekortyolni!


Nem árt a babának!

A lányommal borkóstolón voltunk (esküvőnkre kerestünk bort) és mivel párom vezetett így én kóstoltam! Neki sincs semmi baja!

2013. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Judyt77 ***** válasza:
Ilyen mennyiségben nem árt. De azért ha legközelebb sört kívánsz, akkor igyál alkoholmenteset. Vannak most ezek a fini citromos ízesítésűek. Ajánlom a Gössert ;-)
2013. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi nem árt. De erről eszembe jut egy vicces eset. Kb. 8 hónapos terhes lehettem az első babánkkal, amikor (nyáron, kánikulában) nagyon megkívántam a sört (előtte nem nagyon ittam, sőt a terhességem alatt még szénsavasat sem). Bementünk egy szupermarketbe, és vettem egy 0%-ost, tehát alkoholmentest, a hűtőből. Amint kiértünk az áruház elé kinyitottam és a dobozból inni kezdtem. Na, azokat a pillantásokat látni kellett volna, amiket felém lövelltek :-).
2013. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jujujj el tudom kepzelni :)
2013. júl. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!