Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az utolsó határidő? Rossz...

Mi az utolsó határidő? Rossz lett az AFP eredményem, gondolkodás nélkül azonnal elküldtek magzatvíz vételre. Ez dec. 09-én történt, eredmény a mai napig nem született. Most betöltöttem a 22. hetet.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ha valami gond van legkésőbb a 22-23. hétig lehet "közbelépni". Tudtok erről valamit? Ez eddig nem is járt a fejemben, pozitívan gondolkoztam, még most is TUDOM, hogy nem lesz gond, csak ezzel az időhúzással kezdek egyre idegesebb lenni, ahogy nő a baba és telik az idő.
2010. jan. 6. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valahol telefonon érdeklődni az eredményről? A genetikai ultrahangon minden rendben volt? Mert akkor lehet, hogy nincs is semmi gond. Az afp sokszor ad rossz eredményt.
2010. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hét alatt van meg az eredmény (legalábbis nekem 4 hét múlva kellett visszamennem. A legutolsó határidő a "közbelépésre" a 24. hét. DE szerintem ne aggódj, az AFP elég elavult vizsgálati mód, sajnos sokszor téves riasztást ad.
2010. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatásokat, én is úgy gondolom, hogy ha az uh-n rendben volt minden, akkor nem lehet baj. Ma töltöttem elvileg a 22. hetet, ma telefonáltam, de még nem csinálták meg, jövő héten érdeklődhetek. Próbáltam sürgetni, de igazából nem nagyon érdekelte őket, hogy hány hetes vagyok...
2010. jan. 6. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Az AFP miatt ne aggódj, az tényleg nagyon elavult és nem hoz reális eredményt.Külföldön nem is használják már.
2010. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva. Nekem 2 hétre ígérték, 3 lett belőle, megértem min mész keresztül. Én a 21. hét végére kaptam meg.

Az orvosoddal tudod megbeszélni, hogy igaziból(!) meddig lehetne "közbelépni". Az enyém nagyon humánusan gondolkodott ez ügyben.

2010. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem, 5. hétre lett eredmény, már mire 23. hetes lettem. De legalább túl vagyunk rajta!!
2010. jan. 14. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben és nem lett semmi baj? Megkérdezhetem, hogy mennyi lett az afp eredményed? köszi
2010. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden oké, ugye?
2010. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, igen, a vizsgálat alapján rendben van minden, bár hozzátették, hogy nem 100%.

Egyébként így utólag már nem mondom, hogy túl alacsony volt, de mégis csak 0.7 /a 0.8-as határtól jó/. Így meg hogy ezt megcsináltattam, egy kicsit könnyebb, amúgy végigaggódtam volna !

2010. jan. 26. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó!:)
2010. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!