Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a 40. héten...

Kinek milyen volt a 40. héten a Magzatvízvízsgálat?

Figyelt kérdés

Szóval èn vasárnapra vok kiirva, és vasárnap jelentkeznem kell a terhes ambulanciàn egy magzatvízvizsgàlatra, le irnátok

a tapasztalataitokat hogy nektek hogyan zajlott le egy ilyen vizsgálat?

Be kellessz feküdnöm? Nektek bekellett?

Vagycsak megnézik a magzat vizet és haza engednek? Válaszokat várok! Előre is Köszönöm


2013. júl. 12. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kellett befeküdnöm, egyik nap ask-ra mentem másik nap nst-re, ez addig ment, míg be nem töltöttem a 41. hetet.Addig bejártam minden nap.

Felfeküdtem a vizsgálóasztalra, doki + asszisztens volt. Azt nem tudom mivel nyúlt fel, de amit csinált nem volt kellemes, nekem fájt, de nekem teljesen zárt volt a méhszájam.A másik kismama, akivel jártunk erre a vizsgálatra annak nem fájt. Velem is közölték, hogy a szülés jobban fog ám fájni...Én véreztem utána, de volt olyan doki, aki magzatvizsgálat uán csinált méhszájtágítást, na akkor én majd besz@rtam az durva volt nagyon.

2013. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a betöltött 400. héttől fogva 2 naponta kellett mennem magzatvíz vizsgáltra és mindig csináltak nst-t is. 41. héttől be kellett feküdnöm, és minden nap volt vizsgálat.

Nekem nem fájt. Kellemetlen volt, de nem fájt egyik sem. Összesen 12x nézték a magzatvizet.

2013. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiírt napon csak nst-re mentem, és szeretettel vártak másnapra vissza. Másnap megint mentem (szombati nap volt), és mivel semmi jele nem volt, hogy a babám meg akarna születni, így az ügyeletes doki csinált egy ultrahangot (minden rendben volt) és egy magzatvízvizsgálatot. Ehhez nem kell befeküdni, a vizsgálóasztalra kell feküdni, a doki betesz egy tölcsért, bevilágít és ennyi. Nekem az is teljesen tiszta volt. De a vége az lett, hogy a doki mégis befektetett a baba nagy méretei miatt.
2013. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!