Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetes kismamák hogy...

12-13 hetes kismamák hogy vagytok? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
minden érdekel...
2013. júl. 12. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok és minden ok. Rosszullét csak akkor van ha nem esik jol a kaja. Pocimon már észrevehetö a változás. Fáradtság szokott rámtörni akár felkelés után 1 órával. Jövöhét kedden vérvétel...félek attol, hogy elájulok!:D Veled mi a helyzet? :)
2013. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok.

Hetekig nem voltam túl jól, minden héten más bajom volt, de szépen lassan elmúltak a rosszul létek.

Most a fejem fáj két napja.

Ha sokáig nem eszem, akkor kezd ismét rosszalkodni a gyomrom, de ha eszek azonnal jobb lesz.

( eddig egyébként a 2-3 óránkénti kicsi evés vált be)


Jövő héten megyek UH-ra, vérvételre.

Már nagyon várom, hogy tudjam minden rendben van-e odabent.

2013. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia :) Én 14 hetes vagyok,és igazából semmi tünetem nincs,sokszor elgondolkozom hogy valóban terhes vagyok e :) 2 hét múlva megyek vérvételre,remélem lesz UH is :)Első baba lesz,nagyon várjuk már,nevek is megvannak(fogjuk rá :D)

De mesélj te is :) Tervezett baba volt?Kislányt,kisfiút szeretnétek?Neveken gondolkoztatok már?Első baba?

2013. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én holnap töltöm a 14.hetet! most kezdenek megszűnni az émelygések,már csak a fáradtság maradt meg :D én január 15.re vagyok kiírva,második baba.
2013. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok, most kezdek jobban lenni. Eddig sajnos minden nap a hányingerrel, hányással kűzdöttem, de úgy néz ki, hogy lassan ez is elmúlik. Végre következhet a várandósság kellemesebb része. Tegnap voltam uh-on és vérvételen, nagyon jó volt látni a kis drágámat.

Te hogy vagy kedves kérdező?

2013. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En tegnap voltam 14 hetes, nálam is kezdtek elmúlni a rosszullétek.Harmadik baba, tervezett, én is most kezdem élvezni a terheséget igazán.Csak 4 hét múlva megyek dokihoz de már alig várom mert biztosan kiderül hogy mi lesz a neme.
2013. júl. 17. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
és kérdező te mikorra vagy kiírva? én vagyok a január 15ös :) nekünk második baba és nagyon várjuk mi is az uh-t! egy négy éves kisfiam van! neked?
2013. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Január 21re vagyok kiírva, van meg egy lányom 3 éves és 5 honapós és egy fiam aki 19 honapós.
2013. júl. 19. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor 6 nap van köztünk :D de jó,neked már 3.baba,gratula :) és mit szeretnétek? mi a kisfiam mellé egy kislányt,bár a legfontosabb az hogy egészséges egyen! :)
2013. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
javítva:legyen!! :)
2013. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!