Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák! Hogy...

6-7 hetes kismamák! Hogy érzitek magatokat? Mesélnétek valamit, esetleg valami jó tipp azzal kapcsolatban mire kell a legjobban figyelni?

Figyelt kérdés
És kiváncsiak vagytok már a baba nemére?
2011. máj. 16. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

8+2 hetes vagyok!

Olyan hú de nagyon nem figyelek semmire. A dokim felfogását követem, a terhesség nem betegség!:) Jó, nem iszom alkoholt, bár két hetente iszok 1 dl jó minőségű egri bort. Napi két tejeskávét iszom és igyekszem sok gyümölcsöt enni! Kb. ennyi!

Émelygek néha, most pl. elég erősen!:) Meg fáradt vagyok mindig, más gondom nincs! Én már várom a 12. heti genetikait,hogy lássam minden ok!

Te hogy vagy? Voltál már dokinál?

2011. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 8 hetes lehetek nem tudom pontosan mert még csak holnap megyek dokihoz.Elég rosszul érzem magam levert vagyok fáradt émelygek fáj a gyomrom. rengeteg tejterméket eszek mert azt hallottam az jó a rosszullétre és próbálok odafigyelni az étkezésre mert az elsővel 15kg-t híztam és most nem szeretnék ennyit felszedni és ráadásul a terhességi cukrom is előjött az elsővel úgyhogy nem is baj ha odafigyelek az étkezésre. én is várom már a 12.heti ultrahangot hogy láthassam a babámat.a nemére most nem is vagyok olyan kíváncsi mit az elsőnél csak minden rendben legyen vele. te hogy vagy?hol fogsz szülni?
2011. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Én még csak 6 hetes vagyok a második babámal, az első lány és szeretnék egy fiút is.Másképp érzem magam mint az elsővel de tudom ez nem számit semmit.Nem nagyon vagyok kívános de sós és savanyú ételek jobban esnek.Egy hete kezdödőt el az émelygés és hányinger...ja és Romániaban fogok szülni.sajnos
2011. máj. 16. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 13 hetes kismama vagyok,most már jól érzem magam elmúlt az állandó hányingerem,néha ha olyat eszek ég a gyomrom még ,de ezzel a terhességem kezdetétől küzdök elég gyakran és szinte semmi nem segített,szedtem Rennie-t, próbáltam a kekszet,citrom levet,tejet szinte mindent amit ajánlottak talán egyedül az alma segített ezt anyukám ajánlotta, nem hittem neki hiszen az alma savas ,de tényleg jó volt.Gyakran volt hányingerem volt olyan hogy egész nap tartott,de hánynom csak 4szer kellet szerencsére.Amire oda figyelek,mivel párom dohányzik nem megyek a közelébe ha rágyújt, hogy ne lélegezzem be a füstöt,nem iszok alkoholt sem szénsavas üdítőt főleg cukrosat nem,rengeteg ásvány vizet iszok,nekem csak a félig szénsavas vált be ,egészségesebben táplálkozok,rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek,meg tej terméket,sokat vagyok a levegőn és sokat pihenek,és megpróbálok nem hason aludni ami nagyon furcsa mert eddig mindig úgy aludtam.

Belinkelek egy blogot én szerkesztem olvasd el ha van kedved.

[link]

Nem rég kezdtem még soha nem csináltam ilyet de jó leírni a tapasztalatokat és visszaolvasni mert jövőre már nem emlékeznék ilyen tisztán.

üdvözlettel :Ancsi

U.I.: Jó babavárást!

2011. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6+5 kismami vagyok. Volt decemberben egy vetélésem, így kímélő életmódra fogtak. Semmi sport, semmi szex, semmi munka. Többször megszédülök, émelygek, sűrűn pisilek. Femibiont, MagneB6-ot, és homeopatias bogyókat szedek. Igyekszem sokat inni, de sohasem sikerül. :-( Próbálok változatosan étkezni, és a nasikat gyümölccsel, zöldséggel helyettesíteni. Nem dohányzik körülöttem senki, füstös helyre nem megyek. Kávézni sosem kávéztam, napi 1 Red Bullal működtem, az viszont nagyon hiányzik.(heti 2x 1 kortyot kunyizok a barátnőmtől :-) )

Nem tudod megoldani, hogy Szegeden szülj? Sok romániai és újvidéki kismami van.

Jó egészséget, boldog babavárást!

2011. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!