Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet magzatvíz? Reggel...

Lehet magzatvíz? Reggel tenyérnyi vizes folt a nadrágon! Azóta figyelem de olyan mintha csak beleizzadtam volna a bugyiba. Első baba és nem tudom ez az e! Nem érzem hogy folyik.

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mondjuk folyt és összetéveszthetetlen volt, de úgy tudom, szivároghat is, és akkor is be kell menni, mert a szülés kezdetének a jele. Szerintem vegyél tiszta bugyit és figyled, mi történik.
2013. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Áh régóta én is leizzadok, folyok reggelre, de azóta megszültem volna 10000-szor!


:)



Az csak leizzadás!

2013. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
hány hetes vagy?
2013. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kerria ***** válasza:
78%

Zuhanyozz le, öltözz száraz ruhába, és tégy a bugyidba egy papírzsepit. (próbálj ne mozogni ez idő alatt, vagy legalább ne megerőltetően, hogy ne izzadj) Ha fél óra-óra alatt nedves lesz akkor érdemes felhívnod a dokit, mert elképzelhető, hogy a magzatvíz szivárog.


Hány hetes terhes vagy?

2013. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
nekem ugyan ez volt. de nem is gyanakodtam. este 10-kor jöttek a fájások . gyors szülést!
2013. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy ha annyi a folyás, hogy tisztasági betétet kell cseréni nap közben, akkor az sok, ott vagy fertőzés van, vagy magzatvíz szivárog. Állítólag lehet kapni patikában olyan lakmuszpapírt, ami megmutatja, hogy a folyás csak izzadtság, esetleg vizelet vagy tényleg magzatvíz.
2013. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
38 hetes vagyok.Zuhanyoztam már,és figyelem a bugyimat.Nedvesnek érzem ennyi.
2013. júl. 12. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Akkor nincs gond, ha elfolyik.

Ha valóban a magzatvíz, akkor abból még jönni fognak ilyen nagy adagok.

Nekem egyszerre, amolyan "zutty"-ként folyt el, a barátnőmnek éjjel indult el, először azt hitte, csak a baba ült a hólyagjára és bepisilt. Ez volt éjszaka kettőkor, hajnali négykor rájött, hogy ez bizony nem pisi, mert rendszeresen, adagokban jött.

Figyeld magad, cuccod készen, kézközelben...:) Lehet, hogy még ma babázol.

2013. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nagyon sok és erős folyásom volt, pedig nem volt semmi fertőzésem.

Viszont mikor elfolyt a víz, az elég látványos éd érezhető volt.

Barátnőmnek 2 napig szivárgott, azt hitte folyás. Kapott is egy szép fertőzést a baba.

Ha van lehetőséged, beszélj a dokiddal.


Könnyű szülést!

2013. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak szivárgott, és pont így. De persze ez nem jelenti, hogy nálad is ez van. Nálam reggel volt egy ilyesmi folt, aztán beraktam tisztasági betétet, egy darabig semmi, aztán pár óra múlva megint, aztán folyamatosan csordogált. Viszont közben megindultak a fájások is, így egyértelművé vált a dolog. Annyit hozzátennék, hogy HA magzatvíz, akkor érdemes bemenni a kórházba, mert a szivárgás miatt nagy a fertőzésveszély. 38 hetes voltam én is.
2013. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!