Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberi kismamák! Befordult...

Novemberi kismamák! Befordult a baba? Leszállt a pocak? Nyákdugó? Előtej? Mekkora babát jósolnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
November 22.-re vagyok kiírva, de sem befordulás nincs, sem leszállt pocak, se nyákdugó (az még nem is lehetne), sem előtej... Kb. 3000 grammos lesz a drágám. Kicsit aggasztó, de bízom a természetben... Te hogy állsz?
2009. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 34 hetes vagyok és már én is kíváncsi lennék amiket kérdeztél... Mármint két hete voltam utoljára a dokinál, akkor még fejjel lefelé volt a drágám, de tegnapelőtt óta úgy elkezdett mocorogni, hogy már abban sem vagyok biztos, hogy nem fordul vissza :o( És még van két hét a következő dokilátogatásig... így a súlyát sem tudom még, 29 hetesen volt 1200 g, azóta nem tudom. Előtej nincs, nyákdugó még remélem meglesz egy pár hétig, és a pocak is még megvan.

Veletek mi újság? Kitartást és boldog babavárást még az elkövetkező hetekre!

2009. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nov 28ra vagyok kiírva, a múlt héten 2100 g volt a baba becsült súlya, és koponyfekvéses az első uh óta. Ezt a jóslást nem értem, nektek előre számol a doki? Mi alapján? Mi a kiindulópont?
2009. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes vagyok nov.06-ra vagyok kiírva ,nekem koponyafekvésű, se nyákdugó se előtej egyenlőre. A becsült súlya pont egy hete 2900 gramm volt. Remélem még hízik. Kitartást a végére!!!!
2009. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nov.19-re vagyunk kiírva, max. 2-3 hetet mondott a doki. Előtejem 32 hetes korom óta van, leszállt a pocakom- fura mikor leülök :D. Múlthéten 2500g a babám- ebből "jósoltak" 3600-3700g. Nyákdugóm még megvan. Ma sokat görcsölgetek és hányingerem van...
2009. okt. 19. 16:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi holnap után leszünk 36 hetesek, november 18 a várva várt időpont. Nekem 32 hetesen 2110 gramm volt a kisfiam azt mondták, hogy legalább 3700 gramm lesz. Ezen az uh-on mondták azt is, hogy már befordult a drágám és nagyon úgy néz ki, hogy már úgy is marad, mert annyira lent volt már akkor a kis feje, hogy nem sok esély van rá, hogy még tudna forgolódni. A nyákdugónak még nincs jele sem, de nem is baj. A pocakom már leszállt állítólag. Mivel első baba annyira nem értek hozzá, de az biztos, hogy már nincs annyira fent mint eddig. Előtejem az van már kb. 28 hetes korom óta. Néha úgy érzem, mintha egyre lassabban telne az idő!!!!!!
2009. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma töltöttem a 34. hetet.Nov. 29-re vagyok kiírva,de ma voltam uh-n,ami már nov. 14-re hozta a szülés időpontját a méretei alapján.(37 hetesnek felel meg)2706 gr,mondták,hogy nagy baba lesz.Nekem reggelenként van egy csepp előtejem,de nem minden nap,nyákdugó még nem távozott,kicsit korai lenne.Végig faros volt,1 hónapja fordult be,és még mindig így van.

2 hét múlva megyünk,a doki azt mondta,hogy akár szülhetünk is,kicsit megijesztett.:)

Könnyű szülést mindenkinek!

2009. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nov. 29-re vagyok kiírva.

Baba legutóbb, 2 hete befordulva volt, azóta nem tudom mi lehet, mert fájdalmas és érdekes mozgásai voltak.

Pocak még fent.

Nyákdugó bent.

Előtej... eleve volt pár csepp tejem az előző szülés óta, és most nem nyomkodom, hogy van-e...

súlyt sosem mond a doki, de valószínű nagy baba lesz, mert az előző is nagy volt, 3750 és 59 cm.

Jóslóim nincsenek, aludni nem nagyon tudok, fáradt vagyok, de valahogy mégis a 30.héttől érzem magam energikusabbnak.

2009. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hűha :) 8 novemberi kismama :) Van még valaki???

Mindenkinek kitartást az utolsó hetekre!

2009. okt. 19. 17:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Nov. 28-ra vagyok kiírva. Pocak egy hete látványosan lejjebb van. Nyákdugó megvan, előtejem 31.héttől, de nem minden nap és nem egyszerre a 2 mellemből. Nagyon hosszú babát mondanak. (32 hetesen kb 45cm és 2243gramm volt- táblázat szerint).
2009. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!