Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van nyáron is kismamatorna a...

Van nyáron is kismamatorna a Szent Imrében?

Figyelt kérdés
a honlapon most nem találtam meg. tartják nyáron is? ha igen, mikor és hol? mit kell vinni és miben kell lenni?

#torna #kismama #Szent Imre #szülésfelészítő
2013. júl. 15. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ha igen én is mentem volna!!:-(

De szept 11.én megyünk szülès felkészítőre!!:))

30hkm

2013. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két eve szultem juni 19-en ott, akkor még tuti volt nyaron...szerintem van, keddenkent 5 orakor szokott lennim ha jo az ido, az udvaron..de fel kell hivni a korhazat:-)

én most az Ujbudaba jarok kismama tornara, hetfo reggel 8, és szerda reggel 7-kor van,nagyon klassz! Annyiban különbözik a korhazastol, hogy ezutan durva izomlazam szokott lwenni, mondjuk en puhany vagyok:-D


24hkm

2013. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, 2 éve még volt nyáron:) de akkor a honlapon is fenn volt.

azért köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 16. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Friss info, hátha valaki még idetéved.

tegnap voltam bent a kórházban és fél óra múlva meg is találtam a rengeteg tornázó kismamát.

tehát van nyáron is terhestorna.

2013. júl. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!