Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 15. héten a méhszájam...

A 15. héten a méhszájam 2000-es, de az orvos azt mondta, hogy tölcsér alakú, ezáltal könnyen kinyílhat, szabad így kismamatornázni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve odaírták az érték mellé; fenyegető vetélés
2013. júl. 8. 15:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted????

Most őszintén, a papírra oda van írva!!! Fenyegető vetélés....képes vagy kockáztatni??

Inkább feküdj, ráérsz szülés után az alakoddal foglalkozni....

28+3hkm

2013. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyértelműen tilos, és 1 kg kenyérnél többet sem emelhetsz. Vigyázz magatokra, még soká telik le a 40 hét!
2013. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy úgy válaszoltam! De hihetetlennek találom, hogy ezt Te nem tudod megítélni!:(

Vigyázz magatokra, ésrengeteget pihenj.

1es voltam.

2013. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az mondjuk megtévesztő, hogy "fenyegető vetélés", ezt szinte mindig ráírják, mert így több pénzt számolhatnak el a kórházban, nekem is doki mondta.

Szóval meg kell tőle kérdezni, hogy mennyire veszélyes ez. Én a legközelebbi találkáig nem tornáznék.

2013. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt egyszer sem írták oda.

Azért 15 hetesen, ilyen méhszáj értékkel.... Inkább válassza a pihenést.

2013. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem komolyan kérdezed?! Minden ilyesmi szigorúan tilos, nagyon az elején jársz még. Nekem 3000 volt az értékem a 20. héten, viszont azt mondta a doki, hogy szintén ujjkúpnyira mintha elkezdett volna nyílni a méhszájam, úgyhogy magnéziumot és sok-sok pihenést rendelt, táppénzen is voltam. El voltunk tiltva a szextől is, de nem is mertem volna semmi ilyesmit, tornát sem természetesen, dolgozni is féltem elmenni. És még a fenyegető vetélés szóba sem került!!!
2013. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is kezdtem el, nem is szándékozom csak még a korábbi hetekben gondolkodtam rajta /az eredmény ismerete előtt/, de nem kockáztatok természetesen.
2013. júl. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!