Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszú ideig tartó keményedés,...

Hosszú ideig tartó keményedés, olyan 15 percenként lehet jósló vagy ez már nem az? 37 hkm

Figyelt kérdés

Délután óta érzem, hogy jóslózok, fáj a derekam és a hasam alja mensigörcs szerűen..

De most egy órája kezdődött, hogy elkezdtem keményedni.. az első elég hosszúra sikerült, majd 1 percig tartott, azóta is előjön... kezdjem el mérni az időt???


Fájdalmam nincs, csak nagyon picike, és a baba is elég aktív...


37+3 hkm



2013. júl. 15. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tusolj le! Ha jósló akkor elmúlik!
2013. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia én is igy kezdtem 37 hetesen,csak gorcsolt tem,próbáltal meleg vízbe tusolni?ha utána se marad abba akkor vmi elkezdődött:) ha kitart ez percig egy tamás akkor már merheted az időt:) szorítók:) írd meg mi lett:) nyakdugo elment már?hányingered van?
2013. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,telorol vok és össze ír mindent:) egy perc akart lenni,és fajas
2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen ha jól láttam elment a nyákdugóm úgy egy hete, szóval már várom az eseményeket.. mindjárt letusolok és megírom mi lett... azóta is elég hosszan keményedek amúgy...
2013. júl. 15. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is így kezdődött. Tusolj le, és ha nem múlik akkor kezd mérni az időt. Ha pedig úgy érzed, hogy rendszeresek akkor irány a kórház. Ahogy már egy korábbi válaszoló is írta, írd meg, hogy mi volt. Ha esetleg szülés lesz belőle akkor pedig könnyű szülést, meg amúgy is, ha nem most, akkor amikor eljön az ideje. Jól gondolom, hogy első baba?
2013. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bizony, a meleg víz hatására elmúlik,ha jósló. Nekem is elmúlt... Ha folyamatosan jönnek és erősödnek, akkor kórház! Írj,mi van:-))
2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Meleg vizes tus. Ha elkezd fájni is és óra szerint is megfelelő időben jön a fájás akkor irány szülni. Nekem is volt ilyen, de Én is csak jósolgattam. A dugóm kétszerre ment el. és az első része hetekkel a szülés előtt.

Most veled izgulok. Könnyű szülést ha úgy alakul. Debiben az 5 perceseknél kell elsőnél bemenni leghamarabb tehát ha nincs messze a kórház akkor még van egy kis időd.

2013. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen első baba! :) Letusoltam és most várok! :D
2013. júl. 15. 22:35
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szaladni, mert inkább itthon legyek, mint a kórházban feleslegesen több órát..
2013. júl. 15. 22:36
 10/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Én is írtam akkor mikor ez volt. Nem szültem akkor csak másfél héttel később, de nem törvényszerű ebben a helyzetben semmi. Csak nyugi. Amennyire lehet. :)

2013. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!