Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg túl korai, hogy 24...

Tényleg túl korai, hogy 24 hetesen feszítsék a szerveim a bordáimat, ha görnyedek?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint ilyenkor még nem szoktak ennyire felnyomódni, de ez most ilyen. (Nem emlékszem már, hogy az előzőnél mikor volt ilyen feszítés.) Ja, és olyan erős magzatmozgások vannak, hogy szabályosan rángatja a testemet, holott csak egy héttel nagyobb a baba az UH szerint, mint a számított.
2013. júl. 16. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem bírok görnyedni már hetek óta, csak úgy tudok ülni, mint aki karót nyelt :-)

28 heteske

2013. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ananke ***** válasza:
Nekem 18 hetesen kezdett el a csípőm tágulni,de nagyon durván.Nem tudtam aludni meg semmit csinálni.Szerencsére egy két hét alatt elmúlt,de a forgóm az fáj ha sokat megyek.Szóval lehet szokatlan de ha te ezt érzed akkor ez van.Nekem még csak néha rúg olyan igazi nagyot,akkor meg is lepődök,de élvezem.24 hetese kismama vagyok.
2013. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó pár hete ez van nálam is,ágyékcsontom is fáj,én most vagyok 25 hetes és nekem is második baba..Nagyon erőteljeseket mozog...Nagyobb is a pocakom most,mint elsővel ilyenkor.
2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!