Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tipusú babakocsi jo?...

Milyen tipusú babakocsi jo? Olyat vettünk, aminek nagy, vastag kerekei vannak. Az elönyös, vagy nem? Nem kinézetileg gondolom.

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy könnyü e tolni,meg ilyenek.
2009. okt. 19. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó vétel volt. Az első kocsink nekünk is vastag, stabil kerekű volt. Felfújható, "mindenen keresztülment". Aztán gondoltam egyet, hogy nekem bizony vékony, bolygókerekes, kicsi,városi babakocsi kell.(a márka ugyanaz volt)Na, szenvedtem is vele rengeteget. Sosem arra ment,amerre akartam, még rögzítve sem, zörgött-csattogott...stb.

Szóval szerintem jól döntöttetek.

2009. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Mikrus kocsink volt/van. Tökéletesen megfelelt. Most várom a második babánkat, de nem mondanék le róla. Nagy a belseje, van hozzá mózes, tökéletes a babának akkor is, amikor már ücsörög, szerintem jó választás volt.
2009. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kocsi akkor a legjobb, ha hepe-hupás, füves, kavicsos úton is jártok. Rossz vétel biztosan nem volt.
2009. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokkal jobban szeretem a nagy kerekű babakocsinkat, mint a bolygókerekest. A nagy kerekű sokkal jobban rugózik, így a babának is kényelmesebb és tolni is sokkal könnyebb. A kis kerekűt csak azért vettem, mert esernyőkocsi, így az autóban kisebb helyet foglal. Mivel általában 3 gyerekkel utazunk, így kényelmesebben elférünk, mint egy nagyobb babakocsival. De: a kis kerekű általában soha nem arra megy, amerre én szeretném, így elég nehéz irányítani :) Emellett a nagy kerekű babakocsik általában tágasabbak, tovább belefér a baba, még ha télen vastagabban is kell felöltöztetni. Sajnos a súlya miatt elég nehéz emelgetni, így nem a legideálisabb, ha tömegközlekedésben kell használni.
2009. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem,h jol döntöttem,tömeg közlekedni nem fogok vele,komáromba ilyenre nincs szükség.csak attól félek,h nehéz lessz felcipelni majd a lakásba,mert tömbházba lakunk.
2009. okt. 20. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hol, milyen körülmények között használod.. mint az autó. nincs tökéletes, csak a neked legmegfelelőbb. a nagykerekű jól bírja a kátyúkat, de általában nem lehet nagyon apróra összehajtani, így ha sokat autózol akkor lehet hogy amiatt kevésbé jó.. egyébként én is nagykerekűt vettem és ráadásul 3 kerekű... pedig sokat autózom. a 3 kerekűre még azt is mondták, hogy ha van rossz aszfalt, kátyú, földes út, akkor jobban elakad elül az egy kerék mintha 2 lenne... úgyhogy én is bízom csak benne, hogy jól döntöttem :)
2009. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!