Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a nyákdugó távozott?

Lehet, hogy a nyákdugó távozott?

Figyelt kérdés
Sportolás (20 perc torna) után egy kicsivel később észrevettem, hogy fehér/átlátszó színű kocsonyás dolog van a bugyimon. Olyan mint a folyás, csak az állaga más, mint a kocsonya. De nem volt sok, kb. egy ujjnyi. Ez lehet nyákdugó? Nem fáj semmim. Szombaton töltöm naptár szerint a 32. hetet.
2013. júl. 16. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Hasmenésem is volt ma, nem tudom lehet e köze hozzá. Most valahol azt olvasom, hogy lehet a szülés megindulásának a jele. De ez még nagyon korai lenne!
2013. júl. 16. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, hogy az a nyákdugód lehetett-e, de nekem mikor távozott egy kicsit véres volt. Ha aggódsz menj el dokihoz ő pontosabban megtudja mondani, hogy mi lehetett az. Egy utat vagy egy telefonhívást mindenképpen megér.
2013. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem első babámmal néhány héttel szülés előtt távozott ilyesmi belőlem. Teljesen átlátszó, kevéske váladék, de inkább tojásfehérjére hasonlított, nem kocsonyára, attól jóval hígabb volt. Én is azt hittem, hogy ez már a nyákdugó lesz, de valószínüleg nem az volt, vagy annak csak valami nagyon kis része, mert szülés előtt 2 nappal elment az igazi, "klasszikus kinézetű" nyákdugóm. Ez már konkrétan kocsonya állagú volt, nem színtelen, kicsit sárgás-barnás és jó nagy darab.

Szerintem nem a nyákdugód távozott, de azért érdemes beszélni egy dokival, megnézetni, hogy nem nyílik-e a méhszáj, mert még tényleg korai lenne a szülés.

Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!