Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lány vagy fiú?

Szerintetek lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok.Nem vagyok kívánós,nincsenek rosszulléteim.Nagyon gyakran fáj a fejem.A pocim inkább fentebb kezdődik és hegyesnek látom.Anyukám fiú testvéremmel nagyon jól érezte magát,viszont amikor Velem volt terhes akkor nagyon rosszul volt.Úgy érzem hogy kisfiút hordok a szívem alatt.Szerintetek?

2013. júl. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy fiú e vagy lány sem a tünetektől, sem a pocak állásától nem függ, ezt nem lehet sajnos megállapítani csak UH során.
2013. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám minden igaz volt amit leírtál és lányom lett,szóval ezek alapján bármi lehet,én inkább a megérzésedre alapoznék,én azt éreztem az első perctől kezdve ,h lányom lesz,nálam bejött:-))
2013. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lényegében mindegy hogy fiú vagy lány.Csak már nagyon kíváncsiak vagyunk.Valamiért kisfiút érzek.Nem tudom meg magyarázni hogy miért.
2013. júl. 16. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rettentően kívánós voltam sírtam ha valamit nem kaptam meg, egy hétig voltam rosszul, nem hánytam csak émelyegtem, azóta semmi. 31hkm kisfiam lesz ja és a pocim az hegyes az biztos
2013. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok , és az édeset kívántam főleg , meg lányt éreztem szóval...
2013. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!