Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves vagyok és terhes. Mit...

16 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég(4 hete) vesztítettem el a barátommal a szüzességem(eddig csak egyszer voltunk együtt). Védekeztünk, csak az a baj, hogy ő kb fél óra után levette a gumit, olyan gyorsan, hogy észre sem vettem és nem tudtam róla, mert nem szólt. Nem élvezett belém, viszont miután szex után mondta, hogy 90 %-ban nem védekeztünk vettem egy tesztet, de nem csináltam meg rögtön, mert megjött. Egy hete viszont rosszul vagyok reggelente, hánytam is és úgy gondoltam jobb lenne megcsinálni a tesztet. Megcsináltam és pozitív lett. Egyszerűen annyira félek ,hogy senkinek nem mertem még mondani.. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek, abortuszra gondoltam, de nemtudom, segítsetek!:(


(u.i.: légyszi ne szidjatok a válaszban, ne mondjátok el mekkora idióta vagyok, tudom. De már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, pedig higyjétek el nagyon szeretnék!!!)



2013. júl. 8. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/182 anonim válasza:
93%

Úr isten a barátodat esküszöm ha kérnéd oylan mód ölném meg, ahogy akarod.

Jézus...

Nem tudom mit tegyél, beszélj anyukáddal:s

2013. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/182 anonim ***** válasza:
94%
Nem is te vagy idióta, hanem a barátod egy barom.
2013. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/182 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ő is hülye volt, de én mégis úgyérzem én vagyok a nagyobb idióta... Nemtudom, hogy mondjam el anyukámnak, mert azt sem mondtam el neki, hogy lefeküdtünk. Nagyon félek...
2013. júl. 8. 19:05
 4/182 anonim ***** válasza:
96%

Dokihoz kell menni, nem lehet netes tanácsokból ítélni...

Szólj a szüleidnek mindenképp, kérj segítséget a rokonaidtól, akikkel jóban vagy...

2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/182 anonim válasza:
26%
TE EGY CSEPPET SEM VAGY FELELŐS!
2013. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/182 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád meg fog érteni, először biztosan nagyon megijed, ezért jókora letolásra számíthatsz, de csak azért mert miattad aggódik... Nyíltan és őszintén kell viselkedned...
2013. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/182 anonim válasza:
30%
Szerepelhetsz a tinimamikban
2013. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/182 anonim ***** válasza:
93%
ne már magadra fogd itt ő a hibás. Persze te vagy terhes tudom ,de ő egy felelőtlen gyökér...el kell mondanod anyukádnak, mert nem titkolhatod örökké. Remélhetőleg melléd áll, de h ezzel a pasival ne tervezz hosszú távra az biztos
2013. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/182 anonim válasza:
88%
(bal)szerencsés apuka tudja?
2013. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/182 A kérdező kommentje:
A barátomnak se mondtam még...
2013. júl. 8. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!