Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok,...

10 hetes terhes vagyok, mostanában minden napos fejfájásom van, mit szedhetnék ellene, hogy a babának ne legyen baja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

heloka

szerintem kérdezd meg a védőnőt vagy a dokit,de valamilyen homeopátiás gyógyszert azt lehet bevenni,és én úgy tudom,hogy ha nagyon muszály akkor algopirint,de inkább kérdezd meg

2008. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elején volt szörnyű fejfájásom, még akkor nem tudtam, hogy terhes vagyok és megittam egy nap 2 algopyrin injekciót. 7 hetesen minden rendben volt a babával, de még mindig nagyon aggódok, nehogy valami baj legyen emiatt! ÓÓÓÓ! Ha tudtam volna, be nem veszem!

Bár azt mondják az erős fájdalom legalább olyan rossz a kicsinek!

szerintem is mindenképp kérdezd meg a dokidat!

És igyál sok folyadékot, nekem az sokszor segített!

Vigyázz magatokra! Én is 10. hetes vagyok:-)

2008. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A homeós bogyóhoz azt kellene kideríteni mitől is fáj a fejed,mert a homeopátia alapja az,hogy hasonlót a hasonlóval gyógyít.

Amúgy,ha nem muszáj tényleg ne szedj semmilyen bogyót.Hamarosan rendbejön a dolog.Az iszonyatos fejfájás 1-2 hétig tart majd max.

2008. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lemegy a torokodon, akkor nyugodtan megihatsz egy kavet naponta. Amennyiben alacsony a vernyomasod, ugy a kave segithet. Ha hormonok miatt van, akkor sajnos nem sok minden segit a gyogyszeren kivul. Ezen kivul ajanlom a 3M jegzselejet, amit be kell tenni a melyhutobe vagy 1 orara, utana betekered egy konyharuhaba, es a homlokodra teszed. Ha teheted, dolj le egy kicsit. Nekem altalaban lehuzza a fejfajast, de csak akkor, ha nem fel nap utan hasznalom. Szerintem ezt a jegzselet gyogyszertarban vagy gyogyaszati segedeszkor boltban lehet kapni.
2008. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike..
2008. jún. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!