Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pocak növés megállt,...

Ha a pocak növés megállt, attòl a baba nö? 32hkm

Figyelt kérdés
32hkm vagyok ès hetek ota 108-cm a pocakom!Ez ugye nem azt jelenti hogy nem nö a baba?! Aggòdom!
2013. júl. 17. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell méregetni? Nekem eszembe sem jutott, hogy megmérjem
2013. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy attól még a baba nő. Szerintem se méregesd magad, nem kell ennyire ráizgulni a dolgokra.
2013. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy növekszik a baba, nincs semmi baja. Én 23 hetes vagyok és max 2cm nőt a pocakom, pedig a magzatom szépen növekszik, csak beásta magát úgy a medencémhez, hogy ott elférjen és nem előre nöl.
2013. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igazatok van butaság méregetni!Azt hiszem erről is lekéne szokni!
2013. júl. 17. 08:21
 5/7 anonim válasza:
Ez nekem is megfordult a fejemben csak annyi különbséggel hogy nem a cm- t néztem hanem hogy 1,5 hónapja nem hiztam egy dekát sem. Eddig összesen 7 kg-t hiztam most vagyok a 33.hétben. A dokim szerint már 1800g körül van a baba és egészséges, növekszik, szóval te se aggódj, minden rendben van a babáddal!
2013. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én se híztam mostanában, a pocakom se nő olyan mértékben. én is 32 hetes vagyok, lehet, hogy ez jellemző a 32-33.hétre :)
2013. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már régóta mérem a pocakom és a súlyom is (az elejétől). A pocakom körfogata a 24. hét óta nem változott, 110 cm és a súlyom is csak 1 kg-val több. A viszont baba nőtt, mert a 28. héten voltunk 4D-n, ott 1200 grammra saccolták és most a 31. heti uh-n 1580 gramm volt a baba :)


32 hkm

2013. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!