Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látni először egy nő...

Mikor látni először egy nő hasán, ha 1, és ha 2 picivel terhes? És a mellméretén?

Figyelt kérdés

Ő mikor látja is magán, (többi erre utaló/utalható jelet most figyelmen kívül hagyva, a hasán, mellén, mikortól látja?) És egy teljesen külső valaki mikor következtethet erre (aki mondjuk nem ismeri és nem is lát be a pólója alá)?

Hanyadik héten, hónapban?


Egy történethez amit írok, kellene ez a kis segítség.

Ha valaki csak az egybabásra, vagy csak az ikresre tudja a választ, azt is légyszi, írjátok meg! Nagyon hálás leszek!!:) Ha 3 vagy több babásat is írtok, aki olyat tud, az is jól jöhet még:)


Előre is köszönöm:)



2013. jún. 13. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ez függ a nő testalkatától, a súlyától, attól, hogy hányadik babáját várja, mennyire erős a hasfala, és még a genetika is beleszól, hogy a családjában mi volt a jellemző eddig

nálam nagyon későn, csak a 7. hónapban lehetett látni, hogy babát várok az első terhességnél, addig a lányom egészen a gerincemnél tanyázott, a második terhességnél pedig a 12. héten már akkora volt a pocakom, mint amivel szülni mentem az elsővel

2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Eddig köszönöm, ment a zöld!!:) Légyszi még mások is írjanak, mert akkor ugye ez nem egységes!!:)
2013. jún. 13. 14:50
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja meg még az ikreshez is plííz!!:) Köcce!!:)
2013. jún. 13. 14:51
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem első terhességem, átlagos súllyal kezdtem, az 5. héten rákérdezett egy kétgyerekes ismerős, szóval már látni lehetett, most a 21. héten meg már akkora, hogy csak lesnek, amikor azt mondom, kb. félidőnél járunk:) két baba egyébként, az kimaradt:)

a hasam már egy pár napja reped, sajnos, a mellemen nagyon régóta már csíkok vannak, és átlátszanak a kék erek. a has repedés szerintem emiatt van, gyorsan nőtt meg, a mell az gondolom egyéni is, nem lett akkora nagy egyébként, inkább megváltozott.

átlagban a 7-8. héten kezdték kérdezgetni, a főnökömnek a 8.-on mondtuk el, de közölte, ő már látta rajtam :D kérdezz nyugodtan :)

2013. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok vékony, ikrekkel voltam amúgy terhes. 12. héten már látta mindenki, hogy terheshasam van, elötte csak puffadtam nagyon, az más volt.

A 15. héten kezdett nagyon nagyon nőni, onnantól egyértelmű volt, hogy "túl nagy" a hasam:)

Végére hatalmas lett, de csak az utolsó héten repedt a bőröm. (40. héten szültem)

A mellem szinte rögtön még nagyobb lett:(

Szóval összevetve már 7 hetesen kénylemtlenek voltak a gatyáim, de aki nem tudta, hogy terhes vagyok, az azt hitte, hogy meghízhattam, hiszen csak puffadós hasam volt. Utáltam!

Kismamás pocakom 12. hét után lett az ikrekkel.

2013. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekre is ment a zöld:)
2013. jún. 13. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ikreket várok, vékony testalkatú vagyok! Akik jól ismernek, elég hamar észrevették, hogy kerekedni kezdtem. 11-12. héten, ha szűk felső volt rajtam, akkor már látszott. 15-16 hetesen vették észre idegenek is. Most 22 hetes vagyok, nincs igazán nagy hasam, bár egy egyes terhességnél nagyobb, de még így sem egyértelmű egy külső szemlélőnek, hogy ketten vannak odabent.
2013. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz:):) Még légyszi írjatok!!:) "szóló"-t is, párost is:):) Vagy ki milyet tud!!:-)
2013. jún. 13. 21:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első baba és párom már látja rajtam, hogy nő a poci.

11 hetes vagyok

2013. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14 hkm vagyok. Ha bő póló van rajtam nem lehet látni. Ha szűk, akkor olyan, mintha jól bekajáltam volna. Amúgy egy babóca van a pocakban.
2013. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!