Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor teherbe estetek nektek...

Amikor teherbe estetek nektek is volt olyan érzésetek hogy burok van a hasatokban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen érzés, de mindenki másképp êli meg.

Nekem csak folyamatos megjön érzés volt, és mellé társult az írtózatos puffadás:-))

29+5hkm

2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem puffadt a mellem burok érzés van a hasamban mindentől hányingerem van, rettenetes büdös folyásom van.. holnap megyek nőgyógyászhoz hogy tényleg baba-e ez a dolog vagy csak beképzeltem..:(
2013. júl. 17. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
A büdös folyás egyáltalán nem a babára utal hanem valami fertözésre.
2013. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó ezt tudom csak sajnos nem tehetem meg hogy nem használok nyílt w-t a munkahelyemen.. én meg sajnos hajlamos vagyok elkapni.. de nem hiszem hogy attól lenne a mellpuffadás a hányinger az undor és sorolhatnám még.. ezért is megyek már holnap nőgyógyászhoz ha tényleg babám lesz nem akarom hogy baja essen!
2013. júl. 17. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:

A fertőzést nyilvános wcn is meg lehet előzni!

1. Moss kezet wc előtt

2. Ne ülj rá

3. Saját törlő eszköz

4. Kézmosás


Így tuti nem kapsz el semmit.

1es voltam.

2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt mind tudom egyedül saját törlő eszközt nem használok...
2013. júl. 17. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát , akkor szerezz be:-)

Ha ezeket betartod, nem onnan jön a fertőzês

2013. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon remélem köszönöm a válaszokat!!
2013. júl. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!