Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek pozitiv...

Van itt valaki, akinek pozitiv lett a kombinalt teszt? Van meg esely, hogy ne legyen beteg a baba?

Figyelt kérdés
1 hete voltam kombinalt teszten vervetel es UH .Ma telefonaltak, hogy nagy a riziko, tehat pozitiv lett a teszt. Mar kisirtam a lelkem. Van meg eselyem, hogy egeszseges lesz a baba?
2013. júl. 17. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esély. Menj el mvízvételre, az 100%-os.
2013. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek is rossz lett az eredmény. Utána elment magzatvíz vételre, amiből kiderült, hogy nincs gond. Most egy teljesen egészséges 1,5 éves kislány anyukája. NYUGALOM! Sokszor feleslegesen riogatják az embert...
2013. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ISTENEM!!!! Koszonom, bar ugy lenne. Most annyira kiborultam. Holnapra behivtak meg 1 UH-ra es , hogy megbeszeljuk a reszleteket. Nagyon izgulok. Koszonom, koszonom
2013. júl. 17. 18:43
 4/24 anonim ***** válasza:
Írd meg mit mondanak!
2013. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ok,es koszonom
2013. júl. 17. 21:27
 6/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esély az egészséges babára!! Hallottam olyan akinek az 1: 50-hez volt a kockázat aránya. Lepénybiopsziát csináltak nála és teljesen egészséges volt a baba. Milyenek lettek az uh eredményeid?
2013. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem a kombinalt teszt azt mondta, hogy 1:20 az esely a down korra. Csinaltattunk amniocintezist es ott kiderult, hogy semmi baj. Stresszes volt, plane, hogy ennyire rossz eredmenyt senkinel sem hallottam.

Szoval boven van remeny, nyugodj meg. :)

2013. júl. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok,meg volt a vizsgalat.Down 1:40 az UH-on a nyaki redo normalis nagysagu ott nincs baj. Maradt 2 lehetoseg a lepeny biopsia amit mar hetfon megcsinalnak, de a veteles kockazata 1:200 a masikat 4 het mulva magzatviz vetel 1:300 szerintetek melyiket erdemesebb. Szeretnek kissebb rizikot a vetelesre, de az 1 honap varakozas felorol.
2013. júl. 18. 15:11
 9/24 anonim ***** válasza:
Lepénytbiopsziát választanám, mert ha ne adj isten baj lenne, akkor még fiatal a terhesség. De szerintem nem lesz semmi gond, ha a nyaki redő mérete jó volt.
2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem magzatviz vetel volt, mert annak biztosabbnak ereztem az eredmenyet es mar csak masfel hetet kellett varnom, hogy megcsinaljak. Nekem nem volt mas valasztasom csak a maganklinika volt. Ott megcsinaltak a 16. hettol es 9 napon belul megvolt az eredmeny.
2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!