Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 kerületi Sztk-ban a...

A 16 kerületi Sztk-ban a terheléses cukorra nekem kell vinnem valamit vagy majd ott adják?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

vinni kell.

gyógyszertárban kell venni 75g glükózt cukorterheléshez, ezt fel kell előtte oldani kb.2dl vízben. azért is fontos előtte megcsinálni,h.ne ott kelljen kevergetni, mert nem oldódik fel olyan gyorsan és könnyen. én pici forró vízzel csináltam, s ahhoz öntöttem hideget,h.tutira elolvadjon.

citromot facsarhatsz bele nyugodtan, úgy sokkal kellemesebb lesz meginni.

amikor én voltam, mindenki vitt magával otthon elkészített lötyit, de gondolom, ha vki véletlenül nem visz, annak adnak. biztos van nekik is tartalékban az ilyen esetekre.

2013. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyógyszertárban az recept nélkül adják ki ugye?bocsi ha hülyeséget kérdezek..
2013. júl. 17. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, recept nélkül.

mondd meg,h.cukorterheléshez kérsz 75g glükózt. előre van csomagolva.

azért 2dl vízben oldd fel kb., mert utána még ihatsz sima vizet is,h.kicsit leöblítsd a tömény szirupot. mindenképp facsarj bele 1 egész citrom levét és tedd hűtőbe, úgy kellemesebb lesz meginni. én a terhelést megelőző este készítettem el.

2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. júl. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!