Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet járni szülésfel...

Mikortól lehet járni szülésfelkészítő tanfolyamra? Nekem kell utána járni, vagy valaki (védőnő, doki) szól majd, hogy mehetek? Hasznos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra a vedonodtol.o elmondja h mikor indul hany alkalom stb...en sajna nem tudtam jarni pedig szerettem volna.kint voltunk kulfoldon es 2 nappal szules elott jottunk haza.amugy azt mondjak h hasznos.
2009. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát erre én is szeretnék választ kapni, nekem a védőnöm ebben nem segített..én a szülésznőmtől fogok megkérdezni a következő vizsgálat alkalmával...
2009. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem, oda bárki bemehet, az alkalmak nyíltak, van sok általános infó, és persze a helyi sajátosságok is. Az alábbi linken az időpontok:

[link]

2009. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Szegeden a védőnő adott egy telefonszámot, ott lehetett infót szerezni. 25. héttől javasol, de vannak 22-23 hetes kismamák is. 8 alkalomból áll + egy intézménylátogatás. Pont nemrég értem haza, a szülészeti klinikát, szülőszobát, csecsemőosztályt, kórtermeket, figyelőt stb néztük meg kb 1.5 óra alatt 800 ft-ért.

egy védőnő tartja a Madách utcai Általános Iskolában hétfőn 16 órától (kb 2 óra, 400 ft.)

Én nagyon sok mindent tanulok belőle. Tegnap a szoptatásról néztünk filmet+ beszélgettünk, a jövő héten a szülésről lesz szó. 2 hete meg arról, hogy az ellátásokat, taj kártyát, anyakönyvit hol, mikor kell intézni, meg az újszülöttel mit kell kezdeni otthon a gyermekágyas időszakban (öltöztetés, hőmérséklet stb.)de erről még egy-két órát beszélgetünk biztos.

Most igazából a szegedieknek tudtam segíteni, de remélem másokat is meggyőztem, hogy hasznos dolog.

2009. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még csak 10+6 hetes vagyok de nem szeretnék a jó dolgokról lemaradni azért kérdeztem. Egyébként Nyíregyházán a Jósa András Oktató Kórházban lesz a nagy esemény.
2009. okt. 20. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, a Bajcsiban nov 2-án indul, tudtommal oda is mehet bárki! Info: www.bajcsiszul.hu
2009. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, y-al kell írni...
2009. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!