Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs mit tenni, el kell...

Nincs mit tenni, el kell engednem ugye?

Figyelt kérdés

A történetem a következő:

Július 5-én voltam az első uh-n,ahol megerősítették a terhességet,akkor egy 8 mm átmérőjű szabályos petezsákot láttak,mely 5 hetes terhességnek felelt meg.

Most hétfőn elkezdtem előbb barnázni,később tűhegynyi alvadt vér darabok is voltak,aztán enyhén véreztem is,de csak pecsételtem.

Tegnap fogadott az orvosom,megnéztek uh-n,a papírra ezt írták:

" Egy életjelenséget nem mutató embrió látható.

CRL: 9mm / 6 hét 6 napos terhességnek felel meg.

Deciduában bevérzések "

Jól gondolom,hogy sajnos nincs már remény?


2013. júl. 18. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Vérzel azóta is?

Én is két hónapja mentem át szinte tökéletesen ugyanezen. Eleinte azt akartam, hogy megmaradjon, aztán azt kértem az égiektől, hogy menjen mielőbb és ne kelljen műteni.

Hatalmas közhely, de nagy igazság, hogy a természet szelektál. Ha Ő életképtelen, akkor sajnos el kell engedni. Jobb, ha most megy, mint mondjuk pár hónap múlva. Nem vigasztaló, ezt tudom. Két hónapja mondhatott nekem is bárki bármit, csak zokogni tudtam, de idővel rájössz az egész történésnek a tanulságára és arra, hogyan tudsz erőt meríteni mindebből.

Mondom mindezt úgy, hogy hallottunk már hasonló esetek után sikersztorit, a szívem legmélyén kívánom, hogy az egész csak egy rémálom legyen. Ha mégsem, akkor mielőbbi testi és lelki felépülést kívánok!!!

2013. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom!:( De azt hiszem igen, el kell ot engedned!:( Jobb most mikor meg az elejen vagy, minthogy meg tovabb szenvedj vele.:(

Sok kitartast neked es fel a fejjel!:) Ez az elet mar csak ilyen!

Kivanok neked, hogy sikeruljon vilagra hoznod egy egeszseges gyereket!:) Soha ne add fel! A remeny hal meg utoljara!:) Ezt ne feledd!


Udv!:)

2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, elment a baba. Nekem is volt kettő.. El kell engedned, majd lesz még egészséges babácskád!! (nekem is lett 3 fiam). Majd,ha lezajlik minden jobban leszel!! Kitartás!
2013. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos őt el kell engedned. Őszinte részvétem és sok erőt kitartást.
2013. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a kedves,vigasztaló szavakat!

Iszonyú nehéz elfogadni,első baba lett volna,már annyira nagyon vártuk.. :(

Hétfőn megműtenek.. :(

De sajnos muszáj feldolgozni,felállni és tovább menni,hisz nemsoká tudom,hogy sikerülni fog egy egészséges babát világra hozni!!!

2013. júl. 18. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd!

Hidd el, hogy pozitív hozzáállással a talpra állás is könnyebb. Én abba a hibába estem, hogy elvettem magamtól kb. két hetet a folyamatos sírással. Sírás nélkül nem lehet végigcsinálni, ez tény, viszont hinni kell a szép jövő reményében és abban, hogy lehet még akár száz egészséges és gyönyörű babád. Nagyon-nagyon tudom, hogy min mész keresztül és bárcsak tudnék valahogy segíteni ezeken a szimpla szavakon kívül, de ahogy a hozzáállásodból látszik, nem fogod elhagyni magad, erős vagy!

Kitartás!!!!

2013. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnálom de igen...Őt el kell engedni!!!


Én is így voltam, csak nekem 3mm-esen állt meg...rá két hónapra megint babás lettem és most már 37 hetes vagyok !!!


következő terhesség sikeres lesz !!!!! fel a fejjel!!! most nehéz de hamarosan jön a kárpótlás !!!!

2013. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ezt mondta az orvos, sőt! Feltélezett méhen kívüli terhességet is....és meg akartak műteni...de nem engedtem, pedig nagyon véreztem.....elmentem másik orvoshoz, vártunk 2 hetet....meg vizsgált....az eredmény itt rohangál....egy gyönyörű kislány!!!

Még ne add fel!!!

DE ez csak az Én tippem lenne...hátha Te is így járnál....

2013. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!