Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei vannak az...

Milyen tünetei vannak az aranyérnek?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok és pár napja bizsergő érzésem van a végbelemben...ez lehet aranyér?

2013. júl. 18. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem viszketes, nagyon ritkan fajdalom es veres szekeles.

A viszketes resze a leggyakoribb, fajdalom csak neha van. A verzes hebe hoba, nem a szeklet allagatol fugg. En mar evek ota kuzdok vele, joval a terhessegem elott kezdodott, es a terhesseg nem valtoztatott rajta. Illetve csak akkor, amikor tartosan fekudnom kellett, akkor par hetig rosszabb volt, fajt is sokat, de szerencsere elmult.


Vannak kremek, amiket hasznalhatsz ra terhesen is. Azok egesz jol enyhitik a tuneteket.

2013. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak bizsergés van ,de az se állandó...wczés után kezdődik és tart vmennyi ideig...utána elmúlik. Szóval nem tudom mi lehet. Lehet felteszem kérdésbe hát ha volt már vkinek ilyen :-)
2013. júl. 18. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos most jött ki egy hete,26hetesen.Olyan érzésem volt mintha mocorogna a végbelemben valmi,mintha gilisztás lennék,és viszketett kicsit.Majd megjelent a csomó,ami aztán jól bekeményedett.Pár nap alatt kialakult,mentem is az orvoshoz,mert már ülni sem tudtam.Nekem külső aranyerem van,érdekes mert nagy wc-zésnél egyáltalán nem fáj,szeleknél viszont iszonyúan.Az előző szülésem után volt belső aranyerem,az nagyon fájt nagy wc-nél,és vérzett is.Szívből kívánom,hogy téged elkerüljön,de azért megnézetném ha napok óta tart.Egy kérdést megér,hátha megelőzhető.
2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!