Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha esetleg nem folyik el a...

Ha esetleg nem folyik el a magzatvíz a legelején, honnan tudom, hogy megindult a szülés? Milyen tünetei lesznek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel többen lesztek és valaki üvölteni fog.
2013. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó. XD Köszönöm, hogy megnevettettél ezen a s.r napon
2013. jún. 20. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájásokkal kezdödött és egyre gyakrabban és erösebben.
2013. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy elfolyik a víz, vagy fájásaid lesznek. De ha rendszeresen keményedsz, az is ér. :) Az igazi fájások közben bekeményedik az egész has, rendszeresek, nem múlnak, hanem erősödnek, és egyre hosszabbak. Érdemes meleg fürdőt venni, sétálni, mert ezek hatására ha csak jóslók, elmúlnak.
2013. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezen a kérdésen gondolkodtam ma, mivel egész nap keményedek és fájdogál a hasam, csak az a baj, hogy még csak 29+5 hetes vagyok, szóval még nem igazán kéne szülni. Most lezuhanyoztam, vettem be magnéziumot, remélem, hogy elmúlik. Csak nem a szülés indult be... Remélem.
2013. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem folyt el, a doki repesztett burkot a szülőszobán.

Nekem elöszőr olyan érzésem volt mintha elrontottam volna a hasam. Elmentem wc-re 3x. Ez kb. 1órán belül volt. Utána rendszeresen jöttek a fájások (amiket semmivel nem lehet összekeverni) , elkezdtem mérni őket, nekem már az elején 6-7 percesekkel indult. Így telt el 2 óra, bementünk a kórházba, még 2 óra és meglett a Fiam :)

2013. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!