Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzalmas szeméremcsont és...

Borzalmas szeméremcsont és derékfájás lehet szülés előjele? 38 hkm

Figyelt kérdés

Ma reggel óta borzalmasan fáj az egész alfelem, annyira, hogy járni is alig bírok..

Voltam ma nst-én (csak szívhang, fájásmérő nincs) és szóltam, hogy borzalmasan fáj, és azt mondták, hogy tágulok valószínűleg azért..

Fájásaim nincsenek, és nem is keményedek...


Van akinek így kezdődött? Mennyi ideig húzta így?

Attól félek, hogy holnapra még rosszabb lesz és ki se tudok kelni az ágyból..


38 hkm



2013. júl. 18. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 25. hét óta van ilyen fájdalmam.Főleg ha sokat állok, sétálok. Az első terhességemnél meg egyáltalán nem volt. Biztosan tágulás,meg hogy egyre nagyobb súly nehezedik rá, de nincs rá tuti infó, hogy meddig tart.
2013. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég részletes bocsi! Nekem már 17. hét óta fáj esténként a szeméremcsontom, és a farcsontom, annyira, hogy nem tudok megfordulni az ágyban! De ez nem olyan, ez Borzalmas, elviselhetetlen!
2013. júl. 18. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem akarok vészmadár lenni, de nekem szülés után fél évvel múlt el ez A fájdalom. Egyszerűen szétnyílt a szeméremcsontom terhesség alatt. Viszont nagyon könnyen szültem, lehet, hogy ez miatt is, hogy addigra a csont már készen állt.

Fél éves volt a gyerek, mikor először fel tudtam emelni rendesen a lábam és egy éves, mikor fájdalom nélkül biciklire tudtam ülni.

2013. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Az első gyerekemmel a 25. hét után kezdődött a fájdalom, és a 35. hét körül lett iszonyatos. Nem tudtam normálisan aludni, minden kis mozdulatra felébredtem, járni is alig tudtam. Végig kihordtam a fiamat, a kiírt napon szültem. Viszont lehet abban valami, amit az előző válaszoló írt (hogy könnyebben szült), mert nekem is 20 perc alatt megvolt a fiam. A fájdalom teljesen kb. 6 hónapos korára múlt el.


Most megint babát várok, és ettől a fájdalomtól tartok a legjobban.


18 hkm

2013. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Ettől sajnos én is tartok, ugyanis már akkor fájt amikor még súly nem igazán nyomhatta... Reméljük azért szülés után már hamar elmúlik, de nem hiszem hogy hipp-hopp elfog... Sajnos én is ezzel szenvedek.. az ágyban megmozdulni se tudok... se fordulni, se felkelni... borzalmas...

De ha ez az ára a könnyű szülésnek.. :D

2013. júl. 18. 20:08
 6/13 Timcsikusz ***** válasza:

Nekem ugyanez van nem tudok megfordulni az ágyba vagy ha ülök 10 percet és felállok nem bírom tartani a súlyom.

Annyira fáj már hogy hihetetlen.

Én szültem már 2 gyereket és közvetlen szülés közben sem fájt ennyire mint most már hetek óta.

Szóval érdekes...

Sok sikert neked:):)

29+5 hetes kismama

2013. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát most őszintén azt mondtam ma reggel, hogy ettől nem fájhat jobban a szülés... (jó biztosan jobban fáj, első baba :D) de akkor is borzalmas volt.. Szóval elhiszem, hogy lassan már üdülés lesz szülni :D
2013. júl. 18. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon fájt,mellé még a forgóm is.

de annyira hogy sírni tudtam volna sokszor,a jobb oldalt.

első babámnál nem volt ilyen,persze fél kilóval könnyebb is volt :)

1,kislány- 3250 gramm

2,kisfiú-3620 gramm


lehet ez is jelent valamit mennyi a baba súlya.

2013. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mitől fájt annyira, mert elmúlt.. valószínűleg ha a súly miatt, akkor már nem múlna el.. szerintem tágultam inkább... azóta sűrűn keményedek, de még nem rendszeres, azért igyekszek figyelni...
2013. júl. 20. 11:48
 10/13 Timcsikusz ***** válasza:

nekem is a jobb oldalon fáj érdekes nem tudom miért.

tegnap elmentem dokihoz írt fel fájdalom csillapítót és mondta hogy szigoruan csak magas szárú tornacipőt hordjak és tegyek bele lúdtalpbetétet.

és igen van köze a nagy súlyú babákhoz mert nekem mindkét gyerekem 4 kilós lett és most is nagy lesz azt mondta a doki számoljak vele hogy ez sem lesz kisebb.

kitartást azért mindenkinek:))

2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!