Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a folyamatos...

Mitől lehet a folyamatos alhasba szúrkálás?

Figyelt kérdés

Egyfolytában szúrkálgat megállás nélkül. Kicsit elfáradtam, mert takarítottam és éreztem h sok, ezért le is feküdtem pihenni. Azóta szúrkál az alhasamban. Most vettem be mg-ot, remélem elmúlik tőle. A baba rendesen mocorog. Lehet megerőltettem magam egy kicsit és a baba így jelzett h elég lesz? Nem lehet baj ebből ugye?


36+3 hkm


2013. júl. 20. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak szurkálgat,de nem keményedik a pocakod és nincs mensi szerű görcsöd sem és a derekad sem fáj,akkor tuti,hogy nincs semmi gond!

Ha viszont fájdogál a derekad is meg görcsölsz is meg keményedsz is,akkor jóslófájásokkal állsz szemben.Ami ebben a terhességi hétben már normális.Pihenj,még jó lenne ha legalább 2 hétig bent maradna a babód..persze ha most szülnél meg,már akkor sem lenne semmi baja sem,de azért csak maradjon még odabent egy kicsit. :)


11 hetes fiú anyuja

2013. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elkezdhet nyílni a méhszáj ilyenkor? Ebben a korban már nem lenne gond? Szerdán megyek NST-re a dokimhoz, ott megkérdezem, de vizsgálni elvileg a 38. héten fog. Vagy kérjem meg h vizsgáljon meg most szerdán? Lehet az lesz... Vkinek tapasztalat?
2013. júl. 20. 10:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :-) Keményedtem az elején amikor elkezdett szúrkálni, de a fekvéstől elmúlt, az azóta nincs. Nem görcsölök és nem fáj a derekam, csak ez a szúrkálás nem akar múlni...
2013. júl. 20. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szurkálás még nem jósló.Biztos,hogy túlterhelted magad,és ez lehet a baj.Pihenj sokat és ha kell akkor vegyél még be mg-ot.

Igen már ilyenkor is nyílhat a méhszáj,van akinek már huszon x héten is nyílik.

Nekem úgy volt,hogy engem 28 hetesen vizsgáltak meg,akkor teljesen zárt voltam,majd legközelebb már csak 39+6 hetesen(de akkor már tágulási vérzésem is volt),akkor volt 1 ujjnyi a méhszáj.Ennyivel kihúztam a 40+3 hetesig,és ennyivel is feküdtem be a szülőszobára.A többit már ott nyíltam.

Első voltam.

2013. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!