Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos szurkálás a hüvelyb...

Folyamatos szurkálás a hüvelyben, fájó alhas mire utalhat?

Figyelt kérdés
Más tünetem nincs,voltunk ügyeleten de nem találtak semmit.Hajnal óta tart,de nem tudom mitől lehet.Tapasztalat?
2012. febr. 23. 13:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
16+5 hkm
2012. febr. 23. 13:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Normálisnak mondható kora terhességi tünet. Növekszik a méh, tele vagyunk idegvégződésekkel a hüvelyben, oda sugárzik. Pihenj sokat, nekem is volt ilyen, semmi gond.

Főleg mivel meg is néztek, nyugodt lehetsz!

2012. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
A terhesség alatt sokféle szúrkálás, feszülés, fájdalom előfordul. Nekem is van néha ilyen amit írtál. Ha az ügyeleten azt mondták, hogy minden rendben, akkor nyugodj meg és próbálj meg ne foglalkozni vele, mert nekem az a tapasztalatom, hogy amikor megnyugszom, hamarabb el is múlnak az ilyen érzések.
2012. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem lett semmi gond. Valóban nyúlnak a méhszalagok és attól lehetnek ilyen érzések.
2012. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nemrég ugyan ez volt, szúrkálás, alhasi fájdalom, nem akarlak megijeszteni, de nekem 5 nap kórház lett, mivel elkezdett nyílni a méhszájam, persze nem biztos hogy a te esetedben is ez van. Valószínű tényleg a méhszalagok nyúltak. Az ügyeleten nőgyógyász vizsgált?

32 hkm

2012. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a terhesség velejárója. Baj akkor lehet, ha nagyon erős hasgörcsöd van, vagy vérzel. A terhesség alatt folyamatosan lehet érezni ilyen-olyan feszüléseket, puffadásokat, szurkálásokat. A hasad változik, növekszik. Baba fészkelődik, alakulgat a szervezeted a nem kis feladathoz és iszonyú nagy hormonváltozáson is keresztülmész, ami szintén okozhat tüneteket, még pszichéseket is. Mind-mind normális jelenség.
2012. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni,de semmi gond.Ez a "velejáró". :)

16hét3napos kismama.

2012. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
NEkem egész terhességemet végigkísérte, plusz görcseim is voltak végig. 39 héten szültem, s egi a babám:)
2012. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,most megnyugtattatok,bár a panaszok még mindig megvannak.Nőgyógyász nézett mindent,zárt a méhszáj,magzatvíz nem szivárog.Csak azért félek,mert kisfiamnál ilyen nem volt soha.Tök fura,mintha lent ki akarna pottyani a babám-röhej,de ilyen.Közbe fáj a hasam-nem görcsösen olyan menzis közepes állandó fájás,a hüvelyembe meg mintha kést forgatnának.Magnéziumot kaptam rá.

Akiknek volt ilyen meddig tartott?Volt valami házi praktika ami enyhítette esetleg?

a baba egyébként elöl és lent tapad,egyenlőre a lepény még takarja a méhszájat,lehet,hogy emiatt érzem jobban?Ahogy nől,nyomhatja a hólyagot?Dokit is kérdeztem erről,de Ő nem tartotta valószínűnek.Saját orvosom épp hazament ügyeletből nem akartam visszarángatni,vele másfél hét múlva találkozom csak.Tarthat ez több napig is egyébként?A fájdalom teljesen elviselhető,inkább csak aggasztós jellegű.

2012. febr. 23. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!