Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon kicsi a babám?...

Tényleg nagyon kicsi a babám? Tegnap voltam 18 hetes UH-n, a doki szerint kevés ez az érték:BDP:42mm, FL:25mm, HL:25mm. Nektek milyen értékek voltak ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem:Ikerterhességnek indult, de a 8.héten már csak az üres petezsák volt.Most az UH-s doki azt mondta, hogy a lepényen több cysta látható, mire mondtam az ikerterhességet.Szerinte LEHETSÉGES?, hogy a másik baba csinálja ezt+ az AFP-m is egy picit magasabb, de határértéken belüli.Volt már valaki hasonló cipőben?Most akkor cysta, vagy nem?Ma megyek az én dokimhoz, de addig megőrülök!!!Segítenétek?
2009. okt. 21. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ez volt a 18hetes UH papiromon:

BPD:44mm

FL:31mm

TTD:43mm

Becsült suly:323gr

Neked irták,h hány gr kb?

2009. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 18.heti UH-on BPD 45mm, FL 28mm, AC 132mm volt. Nekem a 30.héttől mondták, hogy pici lesz a babám, végül a 39.héten 2650g-mal született meg a kisfiam TELJESEN egészségesen. Egyszerűen ilyen típus volt ő is, én sem vagyok egy óriás. Ne aggódj!!!

Kérdés másik részéhez nem tudok hozzászólni.

Majd írj, ha beszéltél a dokiddal, nagyon kiváncsi vagyok.

2009. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én csak a méreteinket tudom leírni, a másik dologban nem tudok segíteni. 17+6 naposan voltam uh, és ezek lettek: BPD:38, Fl:21 Szerintem a te adataid is teljesen jók. Nekem nem mondott a dokim semmit, ja és ráadásul fiúcskám lesz, ami általában nagyobb szokott lenni.
2009. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

Utolsónak: Barátnőm lánya több, mint fél kg-mal nagyobb súlyú lett, mint utána a fia. Nekem 4500 grammal született az első gyermekem, leány... Ennyit arról, hogy "általában".



Most 18+1 UH-eredmény: BPD: 42, FL: 27. Tehát ha a babád kicsi kedves kérdező, akkor az enyém is, és ahogy elnéztem, a másé is. De az én papíromon az szerepel, hogy megfelelőek a méretei, ahogy a többiek orvosa sem találta alacsonynak a számokat.

Nyugi! :)

2009. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:11 vagyok

Én is azért írtam, hogy általában, mert az én adataim a legkisebbek, ráadásul fiú, úgyhogy nem kell izgulni, a méretek teljesen jók.

2009. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az értékek mellett mindíg ott van , hogy mettől meddig normákis az adott héten a baba adata.

NEKEM A 18. HETI uh-N: bPD:40mm, femur 25mm. Ez mind jó adat. Szerintem teljesen jók az adataid.

Egyáltalán nem kicsi.

34km

2009. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!én 18+1naposan voltam,a méretek:BPD:42MM,HC:158MM,TAD:42MM,AC:132MM,FL:28MM.

ÉS RÁÍRTÁ A PAPÍRMRA,HOGY EZek a méretek egy 18+5 naposnak felelnek meg.nem kicsi tehát

2009. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dokid nem nagy ász, teljesen jók az értékeid, nyugodj meg! :-)
2009. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

18 hetes adatok:BPD:42mm AC:134mm FL:30mm Súly:273g Ekkor voltam18+0 és a papírra az van írva h az adatok 19+1nek felelnek meg!

Amúgy mit mondott ma a saját dokid???

2009. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltam a dokimnál, azt mondta, hogy a méretek miatt abszolút nem kell aggódni,a cystát illetően pedig azt mondta, hogy az az ikerterheségből adódó, a másik baba (csúnyán írom,mert nem tudom másképp) maradványai.Elég bizarr, de örülök neki, hogy nem veszélyezteti a drága babómat!!!Köszönöm a válaszokat csajok!!!
2009. okt. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!