Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy a 2 kalkuláto...

Hogy lehet, hogy a 2 kalkulátor értékei között 2 hét eltérés jön ki? Az első szerint 14 hetes vagyok, a második szerint 16+2 hetes. Másoknak is más értékek jönnek ki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. jan. 21. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első a fogantatástól számolja, a nemterhes két hetet nem veszi figyelembe.
2010. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván legalább az egyik nem jó. De minek ide kalkulátor? Egész egyszerűen számold ki, hány hét telt el az utolsó menst. első napja óta. A terhesség össz 40 hét, így meglesz a szülés várható ideje is. De nyilván voltál már orvosnál, ott nem számoltak?
2010. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanazt a dátumot hozta ki mindkettő. valamit rosszul csinálsz, milyen dátumot írsz be?
2010. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MÉg egy tipp: ha regisztrálsz a femibion.hu-n, küldenek postán terheskalkulátor-korongot.
2010. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 16+2 hetes vagyok ma. Csak a barátnőm azt mondta, hogy az első kalkulátor a pontos és neki az orvosa is ezt "ajánlotta". Nekem meg a másodikkal jön ki a jó érték.
2010. jan. 21. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom három hét telt el az évből.

dátom: 09.12.31

Az elsővel 1hetes vagy a másikkal 3. csak az első trim idejében van eltérés 6nap, minden más stimmel

2010. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első kalkulátor a magzat korát számolja, mert ugye a "rendes" számolás szerint az első két hétben nem vagy terhes! a "rendes számolás pedig azt a 2 hetet is beleveszi amikor még peteérés sem volt(az orvosok így számolnak)!
2010. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az egyiknél nem kell megadni a ciklus hosszát és azért van némi különbség akkor, ha valakinek szép, szabályos 28 napos ciklusa van és aközött, amikor jó hosszú 35 napos. De nekem is különböző eredmények jöttek ki. Szóval én az orvosra hagyatkozom, aki a méret alapján lőtte be napra pontosan a születés időpontját.
2010. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!