Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. Egy hónapos terhes vagyok...

Kb. Egy hónapos terhes vagyok kb.. Több mint két hete érzek egy szúró érzést az alhasam jobb oldalán a vagbél műtét alatt, de mindig ugyanott. Nincs mindig jelen, de néha belehasít. Ez a terhességgel kapcsolatos lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen normális.Àlltalában menstruációhoz hasonló fájásokat szoktak érezni.Nekem 3 hónapig fájt a hasam alja,(ritkán)Ès utánna is a ta´gula´s miatt.A szalagok nyúlnak,stb...

Nyugi semmi gond.

Gratula a babához.

5 hónapos kislány anyuka´ja.

2008. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,Álltalában minden hasi műtét után valamennyi összenövés

kialakul,s most hogy a méhed is készül a terhesség kihordására elképzelhető hogy szurkál.Nyugi nincs semmi ok az aggodalomra.Egy 26 hetes kismama aki egészségügyben dolgozik.Ez nem nagyképüség(sőt) csk gondololm megnyugtaobb

a válsz.

2008. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!